reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mi zawsze pomaga własnie pójście do biblioteki/księgarni po nową ciekawa książkę. Ogladanie nie tyle co nowych co raczej moich ulubionych filmów i seriali, które znam na pamięć. Planowanie budżetu domowego no kolejny miesiąc, podliczanie wydatków z obecnego, oraz planowanie wyjazdów na kolejne miesiące. Razem z mężem mamy taką zasadę, że raz w miesiącu gdzieś wyjeżdżamy na weekend [emoji3526]

Super zasada [emoji3531] ja uwielbiam planować różne rzeczy. Wyjazdy, jakieś przygotowania do większych wydarzeń, projekty w pracy. Jestem chodząca to-do list [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jedynie ciąży tak nie planuje, bo to się nie da tak zaplanować, a jakbym zaplanowała to bym się frustrowała, ze mi plan nie wychodzi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i żeby nie było, nie mam zaplanowanego całego życia, to się raczej na spontanie wszystko dzieje, ale jak mamy jakiś „projekt” to owszem, planuje [emoji41] dużo czasu to zabiera, zajmuje myśli. Kilka dobrych tygodni projektowałam generalny remont [emoji23][emoji23]
 
Super zasada [emoji3531] ja uwielbiam planować różne rzeczy. Wyjazdy, jakieś przygotowania do większych wydarzeń, projekty w pracy. Jestem chodząca to-do list [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] jedynie ciąży tak nie planuje, bo to się nie da tak zaplanować, a jakbym zaplanowała to bym się frustrowała, ze mi plan nie wychodzi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] i żeby nie było, nie mam zaplanowanego całego życia, to się raczej na spontanie wszystko dzieje, ale jak mamy jakiś „projekt” to owszem, planuje [emoji41] dużo czasu to zabiera, zajmuje myśli. Kilka dobrych tygodni projektowałam generalny remont [emoji23][emoji23]
Dokładnie o to mi chodzi! Ja też to uwielbiam, najbardziej planować imprezy, teraz na przykład przygotowuje się do mojej Hallowenowej imprezy urodzinowej 👻
 
Myślę że to przychodzi z czasem, ja dopiero staram się 3 cykl, więc bardzo krótko, ale już od drugiego nie robię i czekam na @ bo to co odwalałam w pierwszym cyklu to był jakiś cyrk 🤦‍♀️ Życie szybko zweryfikowało moją naiwność 😝
Ja tak miałam w drugiej ciąży. Kompletnie wyluzowałam, byłam pewna, że to jeszcze nie będzie ten cykl i niespodzianka. Gdyby mnie nie zaniepokoił duży wzrost cukru to bym w ogóle nie testowała.
 
Cześć dziewczyny dzisiaj się mało udzielam bo u nas w pracy jest pozytywny covid i u męża 3 i trochę mimo wszystko jest stresu. Ale nasz sanepid ustalił, że nikt nie będzie na kwarantannie i mamy pracować normalnie.
Do tego mojego męża zaczęło boleć gardło i ma dreszcze i już panikuje.

Też wysłałam prośbę do tej grupy nowej [emoji16]
 
reklama
Do góry