reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny odstawiamy dupka bo rozpoczął się okres więc witamy wkooooooncu 1dc [emoji2956]
Od 6dc monitoring i działamy oby owulka i pęcherzyki ładne były [emoji120][emoji120][emoji120]

A po owulce proboje tego ananasa wcinać może pomoze[emoji1787][emoji1787]

Trzymam kciuki za ten cykl!!! Bo nam tu słabo idą dwie kreski ostatnio [emoji13] dawaj znać na bieżąco [emoji847]
 
reklama
I ja wylewam. Nic fajnego przyglądać się testowi pod lupą czy coś tam czasem nie widać. U mnie 1 dzień po terminie @ i nadal biel 😞 i cholera wie czy za wcześnie czy dupa w tym cyklu 🤷‍♀️
Ja niby wszystko wiem i obiecywałam juz sama sobie że więcej nie będę się tak nakręcać jednak samo tak wychodzi🙈. Staralam sie juz kiedyś ponad 3lata o dziecko i za każdym razem gdy pojawiała się @ było plakanie w poduszkę i w końcu sama stwierdziłam że dość takiego życia i trudno widocznie nam nie pisane.Od tamtej pory co by się nie działo mówiłam że napewno nie ciąża i sama w to wierzyłam aż pewnego dnia zemdlałam w pracy i okazało się 11tc. Wyszłam z gabinetu gina zaryczana jak nigdy
 
Bo to tak łatwo mówić, nie rób testu i już. Ja wiem, że jeśli komuś zależy to ciężko się powstrzymać. Samej mi jest ciężko. 1 dzień spóźnienia i ja już w głowie mam, że to na pewno ciąża. Później @ przyjdzie i będzie zawód. Dlatego niestety trzeba mieć twardą dupę i się powstrzymać :D
Myślę że to przychodzi z czasem, ja dopiero staram się 3 cykl, więc bardzo krótko, ale już od drugiego nie robię i czekam na @ bo to co odwalałam w pierwszym cyklu to był jakiś cyrk 🤦‍♀️ Życie szybko zweryfikowało moją naiwność 😝
 
reklama
Wciągająca książka? Serial? Może planowanie czegoś w najbliższej przyszłości?
Mi zawsze pomaga własnie pójście do biblioteki/księgarni po nową ciekawa książkę. Ogladanie nie tyle co nowych co raczej moich ulubionych filmów i seriali, które znam na pamięć. Planowanie budżetu domowego no kolejny miesiąc, podliczanie wydatków z obecnego, oraz planowanie wyjazdów na kolejne miesiące. Razem z mężem mamy taką zasadę, że raz w miesiącu gdzieś wyjeżdżamy na weekend ☺️
 
Do góry