reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Od zeszłego roku maja starania i nie wychodzi, tsh prl w normie, męża nasienie dobre. Lekarz stwierdził, że może na zwykłym usg nie widać czegoś. A u Ciebie?
Aaa, no a to pokaże wszystko... Ja mam problem z tym że endometrium mi przestalo rosnąć, 2 cykle ok a później już 3mm po owulacji, teraz 6...
 
reklama
A ja odkąd biorę ovarin nie mam pms, tak sie zastanawiam niby miał poprawiać owulacje a mam wrażenie ze bardzo często mam torbiele krwotoczne przeważnie cialka żółtego ..
Po ovarinie? 😱 Ja biorę go od ponad roku i pięknie wyregulował mi cały cykl, jedyny skutek uboczny to niesamowita złość parę dni przed @ i łatwiej jest wyprowadzić mnie z równowagi 🤣
 
Ok, bo myślałam, że nagły spadek może zapowiadać owulację.
Ja miałam spadek w 14dc a od 15dc temperatura szła do góry. Wstawię ci wykres [emoji116]
Screenshot_20200930_185614_org.iggymedia.periodtracker.jpeg
 
Nie wiem 😆byłam na monitoringu w 11 dniu cyklu był pęcherzyk, ale nie powiedziała kiedy mniej więcej pęknie 🙄ogólnie to nie wiem czy pękają mi pęcherzyki.. Ale gin mówiła że gdyby nie pękały to mogłabym mieć plamienia jakieś.. I @ mogłaby być nieregularna, a ja w miarę mam regularnie @.jajniki bolą od 3 dni dość mocno dzisiaj był ból w południe dość ostry, piekący w dole brzucha.. Nie wiem co to oznacza czy owu była czy będzie.. 🤷‍♀️
Ja w tym cyklu chyba pierwszy raz mialam bol jajnikow w dniu pozytywnego testu na owu. Bo nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek bolal mnie az tak mocno chociaz jeden jajnik przed owu 🙈 nie wiem co to będzie... probuje sie nie nastawiac, ale juz fiksuje 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Dziękuję, zobaczymy czy mi jutro podskoczy. :) Tylko u Ciebie widzę, że testy były pozytywne, a u mnie nie... Ale może przeoczyłam jakoś pik... ???
Przeoczyć pić jak najbardziej mogłaś. Ale mimo że wprowadziłam pozytywny test owu 14dc to z temperatury owulacje wyliczyło mi dopiero 16-17dc jak temperatura skoczyła do góry. Mierz dalej jak będzie skok to owu była jak nie będzie to znaczy że albo jej w ogóle nie będzie albo będzie w późniejszym czasie.
 
Ja w tym cyklu chyba pierwszy raz mialam bol jajnikow w dniu pozytywnego testu na owu. Bo nie przypominam sobie, zeby kiedykolwiek bolal mnie az tak mocno chociaz jeden jajnik przed owu 🙈 nie wiem co to będzie... probuje sie nie nastawiac, ale juz fiksuje 🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja przed pierwsza ciąża nigdy nie odczuwałam bólu jajników, dopiero po porodzie zaczęłam odczuwać bóle owulacjne, na początku nie wiedziałam co mi jest 😜dopiero później gin mi powiedziała.. Teraz od kilku lat mam te bóle co miesiąc, dlatego to dla mnie żadna nowość ☺️ile czasu bolal Cie jajnik? Jeden dzień czy więcej?
 
reklama
No to zaczynamy. Wczoraj sie tak zestresowalam ze dostalam okresu w 26 dc a po ciazy cykle mam bardzo dlugiee 30-35 dni. Takze dzis pierwszy dzien dziesiatego cyklu nie staran. Przeboleje jakos ten październik i mam nadzieje że w listopadzie moja cytologia sie polepszy i dostane 100% zgode. Narazie mam bana przez cc.
 
Do góry