reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To może być tak u ciebie że masz test owu pozytywny i tego samego dnia parę godzin owu. Ja mam dzień po pozytywnym teście owulacje.

Mi się marzą bliźniaki [emoji16][emoji16]
Wiesz nadzieja matka glupich ale pamiętaj każda matka kocha swoje dzieci[emoji4][emoji4]
Ja troche sie smieje, ze u mnie blizniaki to byloby takie zadoscuczynienie za poronienie. Szczegolnie, ze jakby w tym cyklu sie udalo to spodziewany termin porodu bylby ten sam 🙈🙈 nie powiem, bo jakbym miala wybierac blizniaki albo nic to wybralabym nawet trojaczki 🤫 ale nie mowicie mojemu Staremu hahahaha
 
Ja troche sie smieje, ze u mnie blizniaki to byloby takie zadoscuczynienie za poronienie. Szczegolnie, ze jakby w tym cyklu sie udalo to spodziewany termin porodu bylby ten sam 🙈🙈 nie powiem, bo jakbym miala wybierac blizniaki albo nic to wybralabym nawet trojaczki 🤫 ale nie mowicie mojemu Staremu hahahaha
Ja tam też bym mogła mieć blizniaki 😁moja siostra ma bliźniaków 2 synów, 16-letnich już..
 
Ja troche sie smieje, ze u mnie blizniaki to byloby takie zadoscuczynienie za poronienie. Szczegolnie, ze jakby w tym cyklu sie udalo to spodziewany termin porodu bylby ten sam [emoji85][emoji85] nie powiem, bo jakbym miala wybierac blizniaki albo nic to wybralabym nawet trojaczki [emoji2958] ale nie mowicie mojemu Staremu hahahaha
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] U mnie to samo. Jestem po 5 stratach i nie mam takiego parcia na "robienie" dziecka. Po prostu kochamy się wtedy kiedy jest ochota. Testy mi zostały to robię bo szkoda żeby leżały [emoji85] a temperaturę mierze żeby zobaczyć czy się pokrywa z testami bo nie mam możliwości zrobienia progesteronu i chodzenie na monitoring.
 
5 i dalej nic 😞 wiem że to może nie długo ale z każdym kolejnym jestem coraz bardziej zrezygnowana .Byłam dzisiaj u Endo wyniki TSH ok oczywiście przeciwciała dalej podwyższone , tarczyca na szczęście bez guzków . I następna wizyta w maju .
Spokojnie 5 m-cy to naprawdę nie jest dużo.. Wiem że jak się pragnie dziecka to chciałoby się już je mieć.. I 5 czy 3 czy 8 wydaje nam się wiecznością.. Uda się na pewno ☺️
 
5 i dalej nic [emoji20] wiem że to może nie długo ale z każdym kolejnym jestem coraz bardziej zrezygnowana .Byłam dzisiaj u Endo wyniki TSH ok oczywiście przeciwciała dalej podwyższone , tarczyca na szczęście bez guzków . I następna wizyta w maju .
Faktycznie 5 miesięcy to nie długo. Ale rozumiem Cię i wiem co czujesz. W końcu się uda zobaczysz. Będzie w najmniej oczekiwanym momencie.
 
reklama
Kochana 5 miesięcy to jeszcze nie jest dużo. Każda z nas staraczek wie co to rozczarowanie i nieudany cykl. Zmotywuj się, działaj by w tym cyklu zrobić wszystko żeby zaskoczyło [emoji3590]
5 i dalej nic [emoji20] wiem że to może nie długo ale z każdym kolejnym jestem coraz bardziej zrezygnowana .Byłam dzisiaj u Endo wyniki TSH ok oczywiście przeciwciała dalej podwyższone , tarczyca na szczęście bez guzków . I następna wizyta w maju .
 
Do góry