reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja wariuje i na siłę chyba chce dać sobie nadzieję... Powiedzcie co myślicie o takiej sytuacji. W niedzielę zastrzyk na pęknięcie, w poniedziałek niby owu ale na usg wyszło że dopiero zaczyna pekac pecherzyk 20mm i nie byłam sprawdzić czy aby na pewno pękło. Ale był też drugi 14mm,ktory był za mały żeby pęknąć. Ale w pt czułam ból jak na owu. I teraz pytanie czy jest szansa, że ten 14mm pęcherzyk dojrzał i pękł?? W sobotę było zbliżenie i dzisiaj 11dni po "zapłodnieniu" rano zauważyłam delikatnie różowy śluz ale tak aby aby. Mówie aha okres się rozkręca bo termin na jutro/pojutrze. Ale to były na prawdę śladowe ilości i było to różowe ale okres zawsze jak już zacznie się to leci i nigdy nie był różowy a brunatne plamienia albo krew... Czy to mogła być implantacja?? Jadę na usg ale gdyby co i tak by nie wyszło nic...
Wszystko możliwe.
Z usg ci powie z którego jajnika była owulacja
 
reklama
Ja je miałam i jestem bardzo zadowolona :D pokazał kreskę i ciąża jest :D
Witam się.
Ja też ostatnio w lab zostawiłam prawie 200 zł a to nie wszystkie hormony nie wiem jakie mi lekarz jeszcze zleci. Wizyta z 200zł także ze wspomagaczami i testami wyjdzie mi z 600 zł.
A u mnie obecnie jest pierwszy cykl kiedy mnie nic nie pobolewanie ani ciągnie ani kłuje od owulacji. Może dlatego że "uwolniłam" trochę głowę [emoji848]
Wiecie co szukając dziś na Allegro testów owu trafiłam na takie ciążowe. Miałyście je?
 
Hej dziewczyny wpadłam do was się pożegnać będzie mi ciężko bez was ale muszę odpocząć poddałam się bo nie mam już siły walczyć dalej 🥺 życzę wam wszystkim ll kreseczek ❤ i powodzenia A to mój 61 dc nadal brak @ wyniki nie wyszły za dobre ale wam życzę wszystkiego dobrego🖐
W końcu sie doczekasz Ty i my wszystkie dwóch kreseczek 😇
OdpoczywAj od forum i niech wyjdzie na zdrowie
 
reklama
Do góry