reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny wpadłam do was się pożegnać będzie mi ciężko bez was ale muszę odpocząć poddałam się bo nie mam już siły walczyć dalej 🥺 życzę wam wszystkim ll kreseczek ❤ i powodzenia A to mój 61 dc nadal brak @ wyniki nie wyszły za dobre ale wam życzę wszystkiego dobrego🖐
Trzymamy kciuki za szybkie ujrzenie 2 kresek
 
Hej dziewczyny wpadłam do was się pożegnać będzie mi ciężko bez was ale muszę odpocząć poddałam się bo nie mam już siły walczyć dalej 🥺 życzę wam wszystkim ll kreseczek ❤ i powodzenia A to mój 61 dc nadal brak @ wyniki nie wyszły za dobre ale wam życzę wszystkiego dobrego🖐
Szkoda kochana, ale dobrze robisz. Głowa musi odpocząć, za jakiś czas wrócisz do starań i na pewno się uda 👍 trzymam kciuki!!!
 
Hej dziewczyny wpadłam do was się pożegnać będzie mi ciężko bez was ale muszę odpocząć poddałam się bo nie mam już siły walczyć dalej 🥺 życzę wam wszystkim ll kreseczek ❤ i powodzenia A to mój 61 dc nadal brak @ wyniki nie wyszły za dobre ale wam życzę wszystkiego dobrego🖐
Zobaczysz że wszystko będzie dobrze, postaraj się teraz nie myśleć o tym zajmij się sobą popraw wyniki na pewno się uda! Trzymam mocno kciuki ☺️☺️Ja sama już zaczęłam wątpić że może się nie udać i mi. .. 😔Ale trudno jak się nie uda to trzeba tak czy siak żyć dalej.. Życzę Ci z całego serca dzieciątka ❤️każda z nas w końcu musi się doczekać!
 
reklama
Hej dziewczyny... miesiącami po cichu obserwowałam forum i chyba czas się już ujawnić staramy się od maja 2019. Rok temu we wrześniu się udało,czyli dość szybko od początku starań, bo w 4 cyklu. Jednak poroniłam. Puste jajo płodowe. Przez zawirowania ze zmianą lekarza zabieg miałam zrobiony w prawie 13tc. Przez pierwsze 2msc nie chciałam wracać do tematu ciąży. Potem mi przeszło i wróciliśmy do roboty. Aktualnie jestem w trakcie pierwszego cyklu na clo, 23dc.. błagam, trzymajcie kciuki... objawów w sumie brak (dziś tylko boli mnie lekko macica), ale to może i dobrze, bo zawsze jak były to na @ się kończyło. Jutro robię progesteron, troszkę się stresuję. No i z niecierpliwością czekam do poniedziałku na testowanie, troszkę wyrobiłam sobie cierpliwość bo mój chłopak ma we wtorek urodziny i chciałabym dać mu test w prezencie... ❤
 
Do góry