reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dobry wieczór :)
Dziewczyny, a jak wygląda kwestia szyjki przed @ a we wczesnej ciąży? I ile przed @ zmienia się ta szyjka? Czy jest jakaś reguła? Czytam kilka stron i na każdej jest inaczej i już nie wiem. To bardziej w kwestii nauki obserwacji samej siebie, a nie wkręcania. Chętnie dowiem się jak jest u bardziej doświadczonych koleżanek :)
 
Nie lubię. Mnie to czeka za tydzien.
Tule [emoji847]
Kto wie, nadzieja zawsze jest [emoji6]
Kochana! Wierzę, że wrzesień będzie dla nas szczęśliwy :) trzymam kciuki [emoji8]
Chciałabym, żeby się udało, ale wtedy miałabym termin na czerwiec, a w czerwcu urodziłoby się nasze pierwsze dziecko, więc trochę mnie odstrasza, ale nie dam sie, będziemy działac. Zaplanowałam nawet długi weekend i wyjeżdżamy na czas owulki do naszego nowego domu, już przygotowujemy wszystko i tam będziemy chrzcić nowe łóżko hehe [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Masakra, zasłaniają się "pandemią" nieroby jedne
Wkurza mnie to już niesamowicie. Córka zmasakrowala mi sutek. Po kp zmienił totalnie wygląd i przypomina przecinek. Wiadomo takich rzeczy się nie olewa. Teleporada xd.... ręce mi opadły dupa też. Zabulilam 200 zł zrobiłam usg piersi wszystko ok.
 
reklama
Do góry