reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jesteśmy w identycznym momencie cyklu i bardzo podobnie miałyśmy owulacje. Ale ja nie czuje żadnego kłucia. Jedyne rzeczy które się niedawno pojawiły to dreszcze, senność i nieogar :) Ale to równie dobrze pogoda może tak na mnie działać :) I ciągły głód Ale przed @ u mnie to normalne :) mam mieć planowaną @ na 13.09 także równo tydzień czekam :)

U mnie też taki termin na małpę tylko dalej po owu jestem, bo 9dpo,ale nie testuje 😉 najszybciej przed weekendem, bo impreza się szykuje.
 
reklama
chłopak, Majlo, w październiku będzie miał 2 lata. Marzy mi się, żeby się udało, ale dopiero co zaczęliśmy (niby w sierpniu ale chyba się spóźniliśmy wtedy) wiec nie liczę od razu na cuda. Wrzesień to nasz pierwszy porządny cykl starań, swoje lata tez już mamy, wiec zobaczymy ☺
Och to mój już stary pierdziuch, w sierpniu skończył 6 lat i tylko by spał 😅 u mnie to 6 cykl starań, w drugim cyku miałam biochemiczna, a tak zawsze coś.. A to torbiel, a to antybiotyk.. Mimo, że to niby nie długo to jakoś tak nie wierzę że miałoby się udać 🤷‍♀️ i chyba lepiej się nie nastawiać i miło zaskoczyć 🙂
 
Jejaa.. Dziewczyny jak ja bym chciała zacząć nowy cykl.. Miałam 15-18 sierpnia jakieś plamienia, to napewno nie był okres (to niestety nie jest ciąża Bo sprawdzałam w labo, robiłam betę.) i do tej pory cisza. Masakra. Zaczęłam teraz brać euthyrox 75, jak myślicie czy te tabletki też pomagają w wyrównaniu cyklów czy raczej nie?
Eutyrox i letrox to leki na tarczyce. Są bezpieczne i zazwyczaj bierze się je już do końca życia. Z tego co wiem nie wpływają na nasz organizm inaczej niż wyrównanie TSH. No oczywiście oprócz skutków ubocznych ale to kwestia tolerancji dlatego stosuje się te dwa leki bo maja nieco inny skład a działanie takie samo.
 
Też się bałam ale tak wyszło i powiem Ci ze taka straszna to ona nie jest.. ale boję się właśnie takich komplikacji PO że np nie mogłabym już mieć więcej dzieci że względu na bliznę. A marzy mi się 3 lub 4
Ja 2 porody naturalne w tym jeden zakończony kleszczowo, teraz jak się uda zajść chciałabym naturalnie, jakoś boję się cesarek... Ale nie wiem czy przez szyjkę będę mogła naturalnie
 
Nie poddawaj się, ciąża może zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie [emoji846] powiem Ci na przykładzie mojej mamy, jak po pierwszym dziecku przez 7 lat starali się o drugie (czyli o mnie [emoji16]) a później nagle gdy miałam niecałe 1,5 roku nagle okazało się że mama znowu jest w ciąży [emoji16] do dziś mówi że nie ma pojęcia jak to się stało bo już nie planowali więcej dzieci i bardzo uważali [emoji16][emoji28]
U mnie jest ten problem ze w lutym odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. I od tamtej pory co miesiąc mam inne objawy. A to bolą mnie piersi, albo żyły mi wychodzą, plamienie po owulacji (jak na implantacje), teraz te jajniki. Co miesiąc testy wychodzą negatywne i bawiam się że w tym miesiącu będzie tak samo [emoji20] jeśli teraz się nie udało to się poddaję
 
reklama
Do góry