reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
tylko jakie objawy? :confused2:
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, więc mogę się tylko domyślać co kieruje taka kobieta.
Moze ma wszystkie objawy ciążowe ból piersi, zgagę czy coś takiego- może miesiączka jest bardziej skąpa niż zawsze i to takiej kobiecie daje do myślenia- nie wiem, ale każda z nas zna swoje ciało, widocznie udany cykl musi się różnic znacząco od pozostałych :)
 
Dziękuję przyda się napewno. A ty jak się czujesz?

Szczerze mówiąc to beznadziejnie. Wymiotuje dosłownie wszystkim. Już zaczęłam pic elektrolity bo czulam ze slabsza sie robię z dnia na dzień, waga leci w dół, ale nawet te elektrolity potrafie zwrócić. Między wymiotami turbo mdłości ze az ciągle mnie rwie, z miska lub muszla sie nie rozstaje. Nawet nie mam sil nic zrobić w domu czy ugotować, wszystko teraz spoczeli na barkach mojego i od wczoraj aby moja mama wpada mi pomoc, ugotuje mi jakąś zupe (dziś barszcz czerwony, miksowany 😂) już próbujemy wszystkiego co sie da bylebym cos przyswoiła. Już się nawet dziś telefonicznie kontaktowałam z moim ginem i wypisal mi ostatecznie recepte na czopki przeciwwymiotne, moge zastosować jesli sie lepiej nie poczuje no i wmuszac w siebie przede wszystkim 3l wody (jak ja mam teraz jedna butelka problem więc to będzie wyzwanie) i elektrolity chociaż po łyku przez caly dzień. Także jest ciężko... Oby Wasze ciążę były łaskawsze xD bo u mnie to jazda bez trzymanki xD a to jeszcze tyle czasu do chociaż końca pierwszego trymestru :p
 
Osoba która ma @ a robi test i jest w ciąży to skad wiedziała aby zrobić test skoro ma @. Co wskazywało na to by zatestosowac mimo wszystko ?

Zazwyczaj miesiaczka moze byc bardziej skąpa i jesli wcześniej mialy raczej obfite miesiączki to jest to dla nich jakiś znak zapytania dlatego chca się upewnić.

Chociaz znam jeden przypadek gdzie dziewczyna autentycznie krwawila 5 dni, okazało sie ze ciąża jest właśnie z poprzedniego cyklu i ze to nie byla miesiącza... Obecnie ciąża sie u niej prawidłowo rozwija chociaż ewidentnie ma tendencje do plamień.
Także organizm ludzki zawsze potrafi zaskoczyć.
 
Szczerze mówiąc to beznadziejnie. Wymiotuje dosłownie wszystkim. Już zaczęłam pic elektrolity bo czulam ze slabsza sie robię z dnia na dzień, waga leci w dół, ale nawet te elektrolity potrafie zwrócić. Między wymiotami turbo mdłości ze az ciągle mnie rwie, z miska lub muszla sie nie rozstaje. Nawet nie mam sil nic zrobić w domu czy ugotować, wszystko teraz spoczeli na barkach mojego i od wczoraj aby moja mama wpada mi pomoc, ugotuje mi jakąś zupe (dziś barszcz czerwony, miksowany [emoji23]) już próbujemy wszystkiego co sie da bylebym cos przyswoiła. Już się nawet dziś telefonicznie kontaktowałam z moim ginem i wypisal mi ostatecznie recepte na czopki przeciwwymiotne, moge zastosować jesli sie lepiej nie poczuje no i wmuszac w siebie przede wszystkim 3l wody (jak ja mam teraz jedna butelka problem więc to będzie wyzwanie) i elektrolity chociaż po łyku przez caly dzień. Także jest ciężko... Oby Wasze ciążę były łaskawsze xD bo u mnie to jazda bez trzymanki xD a to jeszcze tyle czasu do chociaż końca pierwszego trymestru :p
No to nie masz łatwo. Ale oby szybko ci minęło. Napewno jesteś wykończona wymiotami.

Mnie póki co nic nie dolega prócz częstego korzystania z WC i czasami ból w podbrzuszu, ale da się wytrzymać[emoji4]
 
@młoda1994 serdecznie gratuluje ciąży [emoji3526] jak zaczęłam się udzielać na wątkach to bardzo mi pomogłaś z prl :) bardzo się cieszę, że Ci się udało [emoji3526][emoji3526]
Pamiętam cię i caly czas cię na wątku staraczkowym czytam.

Dziękuję kochana. Długa droga przede mną ale wierzę że teraz będzie wszystko w porządku. Powiedziałabym że do 3 razy sztuka ale w moim przypadku do 5 razu sztuka[emoji4]
 
Szczerze mówiąc to beznadziejnie. Wymiotuje dosłownie wszystkim. Już zaczęłam pic elektrolity bo czulam ze slabsza sie robię z dnia na dzień, waga leci w dół, ale nawet te elektrolity potrafie zwrócić. Między wymiotami turbo mdłości ze az ciągle mnie rwie, z miska lub muszla sie nie rozstaje. Nawet nie mam sil nic zrobić w domu czy ugotować, wszystko teraz spoczeli na barkach mojego i od wczoraj aby moja mama wpada mi pomoc, ugotuje mi jakąś zupe (dziś barszcz czerwony, miksowany 😂) już próbujemy wszystkiego co sie da bylebym cos przyswoiła. Już się nawet dziś telefonicznie kontaktowałam z moim ginem i wypisal mi ostatecznie recepte na czopki przeciwwymiotne, moge zastosować jesli sie lepiej nie poczuje no i wmuszac w siebie przede wszystkim 3l wody (jak ja mam teraz jedna butelka problem więc to będzie wyzwanie) i elektrolity chociaż po łyku przez caly dzień. Także jest ciężko... Oby Wasze ciążę były łaskawsze xD bo u mnie to jazda bez trzymanki xD a to jeszcze tyle czasu do chociaż końca pierwszego trymestru :p
O matko :( współczuje Kochana:/
 
reklama
Do góry