reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U mnie bez zmian. Teraz jestem drugi cykl na aromku, ale nie wydaje mi się aby się udało. Będę musiała podjąć inne kroki, ale teraz przez wirus to nic nie funkcjonuje normalnie.
Ja miałam cykl z aromkiem i zastrzykami i zaszłam ale poronilam, w następnym cyklu bez niczego zaszłam i jak narazie jest ok [emoji23]
 
Dziękuję. Teraz musi być dobrze nie inaczej.

Ciebie cały czas czytam i trzymam kciuki[emoji110] aby w końcu się udało. Czekasz już szmat czasu ale zaświeci do ciebie słoneczko ja w to wierze.
Dziękuję Kochana❤️
Niestety ten cykl stracony, bo właśnie dziś dostałam @... miałam mała nadzieje, ale niestety:/
 
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Może ma lub miała któraś z Was taka sytuacje... chodzi mi o kwarantannę z osoba z zagranicy, jeśli jest przymusowa, to jak to wyglada? Bo będę w takiej sytuacji, czy lekarz musi wystawić L4 czy jak ? Niestety nie mam gdzie odizolować partnera, żeby mnie to ominęło i cały czas myśle jak to ma wyglądać, co na to w pracy powiedzą eh
 
Dziewczyny mam pytanie z innej beczki. Może ma lub miała któraś z Was taka sytuacje... chodzi mi o kwarantannę z osoba z zagranicy, jeśli jest przymusowa, to jak to wyglada? Bo będę w takiej sytuacji, czy lekarz musi wystawić L4 czy jak ? Niestety nie mam gdzie odizolować partnera, żeby mnie to ominęło i cały czas myśle jak to ma wyglądać, co na to w pracy powiedzą eh

Dzwonisz do stacji, oni przyjmują zgłoszenie. Kierują do swojego lekarza i on może Ci wystawić L4, ew. moga też wysłać do Ciebie karetkę w celu pobrania wymazu.

No i się siedzi z tyłkiem w domu. Czasem Cie gliny odwiedzą :D
 
reklama
Dzwonisz do stacji, oni przyjmują zgłoszenie. Kierują do swojego lekarza i on może Ci wystawić L4, ew. moga też wysłać do Ciebie karetkę w celu pobrania wymazu.

No i się siedzi z tyłkiem w domu. Czasem Cie gliny odwiedzą :D
No dobra, ale czy wystawia te L4, żebym miała płatne ? O to chodzi ...
 
Do góry