reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny ostatnio lezalam w szpitalu... Pozniej skierowsnie do reumatologa, bo wszystko mnie boli nie wiem co sie ze mna dzieje. I wiecie czego nowego sie dowiedxialam ? Ze przez to, ze donosilam i urodzilam dziecko to juz wyklucza wiekszosc chorob . Wiec przyczyn nie zachodzenia w ciaze i trudnosci w jej utrzymaniu moze byc tak wiele :/ imnunologia, uklad miesniowy :/ czasem to nie tylko hormony, zreszta @Migdalove ma o tym duza wiedze, ale stwierdzilam, ze napisze Wam to, bo warto wiazac z tym niepowodzeniem rowniez inne objawy ktore nam dolegaja.
 
reklama
Znasz już przyczynę takich długich starań? Robiliście już jakieś badania? U mnie aktualnie 32 cs i 32dc, owulację miałam kilka dni temu na to wychodzi i czekam na rozwój sytuacji. Z początkiem tego roku zaczęło się coś mi sypać z cyklem przez dostinex, nie biorę go już od kwietnia. 10 lipca jedziemy z mężem do poradni andrologicznej i diagnostyki niepłodności, zobaczymy co tam dalej nam zalecą. Do tego mąż ma badanie kariotypu, ja już miałam.
W sierpniu mam wizytę u gina i mąż za miesiąc powtarza badanie nasienia, ostatnio miał słabą morfologie i ruch, ja miałam monitoring i owu była, progesteron w 21 dc jak robiłam to był powyżej 20. W tym cyklu też zrobię progesteron, w następnym prolaktyne morfogie i Tsh a 27 sierpnia do gina
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby owulacja przesunęła się o tydzień lub więcej? Dziś śluz przypomina białko jaja kurzego i nie jest lepki. Ewentualnie czy owulacja może wystąpić zaraz po skończonym okresie?
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby owulacja przesunęła się o tydzień lub więcej? Dziś śluz przypomina białko jaja kurzego i nie jest lepki. Ewentualnie czy owulacja może wystąpić zaraz po skończonym okresie?
Tak jest możliwe że owu się przesunie z różnych przyczyn i jest możliwość że owu może być zaraz po @ A jakie masz cykle?
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby owulacja przesunęła się o tydzień lub więcej? Dziś śluz przypomina białko jaja kurzego i nie jest lepki. Ewentualnie czy owulacja może wystąpić zaraz po skończonym okresie?
Pewnie, że tak! Ja ostatnio miałam potwierdzoną owulację w 18dc! :)
 
A jak zmienia się śluz w cyklu? Przed miesiączką ma.byc biały nieprzezroczysty? A jak to wygląda jak już jest ciąża?
 
reklama
Cykle mam Różne. Niby śluz jak białko a testy obu negatywne. Flo pokazuje @ za 8 dni. A ja się czuję jak przy owulacji..
No to przy nieregularnych cyklach jest ciężko z owulacja. Wiem bo od 7 miesięcy mam nieregularny okres na Maxa. Tak mi się rozjechal cykl że w maju wogule nie miałam @
 
Do góry