reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No my robiliśmy badanie nasienia w tamtym roku i wyniki wyszły dobre. Z owulacja to raczej problemów nie mam, (zawsze czuje) czasami mam wrażenie, że śluz nie taki:/ bo nigdy nie jest przezroczysty i rozciągliwy, nie widać go na zewnątrz.
owulacja potwierdzona monitoringiem?:)
 
reklama
@Migdalove miło że o mnie pamiętasz bo się już nie udzielam ale codziennie was podczytuje i kibicuje. U mnie bez żadnych zmian. Starania są ale efektów żadnych. Tak szczerze to już nawet nie wiem który to cykl starań. Pozdrawiam Was serdecznie :*
 
@Migdalove część Gosiu :) ja mam już na świecie córeczkę urodzoną we wtorek :) niestety to był poród przedwczesny bo mialam byc sierpniówką. Na szczęście jednak ze zdrowiem malutkiej jest w miarę dobrze i pewnie niedługo wyjdziemy.ze szpitala :)
Czasem podczytuję ten wątek ale bardzo nieregularnie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Powodzenia dziewczyny!
 
@Migdalove część Gosiu :) ja mam już na świecie córeczkę urodzoną we wtorek :) niestety to był poród przedwczesny bo mialam byc sierpniówką. Na szczęście jednak ze zdrowiem malutkiej jest w miarę dobrze i pewnie niedługo wyjdziemy.ze szpitala :)
Czasem podczytuję ten wątek ale bardzo nieregularnie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! Powodzenia dziewczyny!
O kurcze gratuluję i życze Wam dużo zdrówka i siły! :) <3
 
owulacja potwierdzona monitoringiem?:)
Rok czasu nie byłam u gina:( jak mi wtedy robiła monitoring 3 cykle z rzedu to owu zawsze była - ale fakt trzeba się w koncu wybrać do lekarza, bo nie powiem boje się trochę zajsc w ciąże, po wydarzeniu z tamtego roku :( boje się, ze znowu coś się nie uda:( ze nie daj Boże bedzie niski progesteron, ze stracę ciąże ;(
Ehhh wiem nie można tak myśleć - ale strach jest
 
reklama
Dzięki dziewczyny . Niestety znów mnie to nieszczęście spotyka. :(( Ale mam już dzieci i muszę się nimi pocieszyć . Tylko jakie to dziwne że wcześniej nic się nie działo a teraz nie mogę utrzymać . ;(
Kochana a brałaś w trakcie ciąży jakieś leki, np. duphaston czy cos?
 
Do góry