reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Czytałam o tym kiedyś i zastanawiałam się czy moze jednak tak jest. Muszę się wybrać do gin- bo rok czasu nie byłam :/
Ostatnio jednak martwi mnie co innego... moje @ są bardzooo skąpe i zastanawiam się czy z progesteron znowu jest coś nie tak :/
Oo to warto się przejść do doktorka znowu. :) Mam nadzieję, że porobi Ci wszystkie potrzebne badania. :)
 
Może kochana masz tzw wrogi śluz?
Kurczę o tym nie pomyślałam. Właśnie przeczytałam artykuł. Muszę wspomnieć o tym w klinice żeby zrobili mi badania pod tym kątem. A ten wrogi ślub jest całe życie czy może się zmienić z miesiąca na miesiąc?Pod artykułem są komentarze i jedna kobieta dostała na wrogi śluz leki od gin ale też jest polecana inseminacja jeśli ma się wrogi śluz.
 
Kurczę o tym nie pomyślałam. Właśnie przeczytałam artykuł. Muszę wspomnieć o tym w klinice żeby zrobili mi badania pod tym kątem. A ten wrogi ślub jest całe życie czy może się zmienić z miesiąca na miesiąc?Pod artykułem są komentarze i jedna kobieta dostała na wrogi śluz leki od gin ale też jest polecana inseminacja jeśli ma się wrogi śluz.
Oj to nie wiem, nie wczytywałam się tam dokładniej.
 
Dzięki dziewczyny . Niestety znów mnie to nieszczęście spotyka. :(( Ale mam już dzieci i muszę się nimi pocieszyć . Tylko jakie to dziwne że wcześniej nic się nie działo a teraz nie mogę utrzymać . ;(
 
W tym poście wywołuje staraczki z listy, które się nie odzywały dłuższy czas na tym wątku. :)

Co tam u Was dziewczyny?

@Agne91 rok temu robiłaś badania i zamilkłaś, w czerwcu zadałaś pytanko odnośnie Geratherm. Co tam u Ciebie Agnieszko?

@roza_21 Asiu, już niemal rok milczysz. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku! :)

@Ka.2606 Kasiu co u Ciebie?

@Ann89 u Ciebie wiem, że się udało dopiszę Cię do tabelki udało się w tym wątku. :)

@Aghata 88 ostatnio patrzyłam co u Ciebie i byłaś w tym samym momencie zalogowana, czy to telepatia? :) Co tam u Ciebie kochana?

@-Aia- z tego Co widzę masz kwietniowe maleństwo! <3 A w tabelce u nas dalej jako staraczka. Pisz koniecznie co u Ciebie! :)

@kasiula222 co tam u Ciebie Kasiu? Już dawno tutaj Cię nie widziałam…

@leeleeth Hej Ada! Jak tam u Ciebie? Pamiętam Cię doskonale i Twoją historię! Dawno jednak się nie odzywałaś i teraz nie wiem co u Ciebie, mam nadzieję, że wszystko w porządku. :)

@Magda 2791 Madziu od kwietnia Cię nie widziałam, wszystko ok? Jak tam starania? A może już się udało? :)

@Betii35 jak tam u Ciebie? Dawno Cię nie widziałam na tym wątku. :)

@middayjoy Justynko co u Ciebie? Zaraz minie rok jak milczysz. :)

@Kasienka3b Hej Kasiu! Pamiętam, że odpuściłaś starania, napisz kochana co tam u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko w porządku! :)

@aldona89 Hej! Ostatni post jaki tutaj napisałaś to prośba o dopisanie do tabelki, potem zamilkłaś. Co u Ciebie? :)

@Genadia Kochana z tego co widzę jesteś na Sierpniowych Mamach, ja już nie pamiętam czy gratulowałam Ci czy nie, bo wtedy byłam jakoś po poronieniu i niezbyt często zaglądałam na forum. Także gratuluję kochana! Opowiadaj co u Ciebie. :)

@Julia198805 Co u Ciebie od października 2018 nie odzywałaś się na forum. :) Mam nadzieję, że wszystko ok. :)

@luckyme90 Hej Asiu! Pod koniec października zeszłego roku cieszyłaś się z pozytywnego testu, co u Ciebie? Wszystko ok? :)

@MartaSx Hej! Co u Ciebie? :) Widzę, że baaardzo dawno tutaj nie pisałaś. :)

@Janka86 Hej! Z tego co widzę będziesz lub już jesteś lipcową mamusią! :) Co tam u Ciebie? :)

@kari_rp Co u Ciebie słychać? Od grudnia widzę, że nawet się nie logowałaś. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. :)

@Biedroneczka28 Co tam u Ciebie Ewa? Od miesiąca milczysz, wszystko ok? :)

Jeśli kogoś pominęłam, to bardzo przepraszam, mogłam pominąć lub z ostatnich edycji wynika, że nie ma tej osoby na liście, stąd pominięcie. Pozdrawiam Was wszystkie i mocno ściskam! :)
Dzięki że o mnie pamiętasz, czasem tu zaglądam sprawdzić co u was. U mnie niestety trwa 20cs aktualnie 9 dc.....
Wiem, że @Genadia już urodziła córeczkę
 
reklama
Dzięki że o mnie pamiętasz, czasem tu zaglądam sprawdzić co u was. U mnie niestety trwa 20cs aktualnie 9 dc.....
Wiem, że @Genadia już urodziła córeczkę
Znasz już przyczynę takich długich starań? Robiliście już jakieś badania? U mnie aktualnie 32 cs i 32dc, owulację miałam kilka dni temu na to wychodzi i czekam na rozwój sytuacji. Z początkiem tego roku zaczęło się coś mi sypać z cyklem przez dostinex, nie biorę go już od kwietnia. 10 lipca jedziemy z mężem do poradni andrologicznej i diagnostyki niepłodności, zobaczymy co tam dalej nam zalecą. Do tego mąż ma badanie kariotypu, ja już miałam.
 
Do góry