reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny. Orientujecie się od którego dnia trzeba brać duphaston?W sobotę miałam robiony zastrzyk ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i nie bardzo mogę rozczytac co jest napisane na katrce od ginekolog. Zadzwonię do niej ale pomyślałam że zapytam najpierw Was może się orientujecie.
 
reklama
mogę się do Was dołączyć dziewczyny:) staramy się o kolejnego maluszka, ale jeszcze dokarmiam piersią młodsze i jak sądzicie, czy ciąża może zaburzyć laktację??
 
Hej dziewczyny. Orientujecie się od którego dnia trzeba brać duphaston?W sobotę miałam robiony zastrzyk ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i nie bardzo mogę rozczytac co jest napisane na katrce od ginekolog. Zadzwonię do niej ale pomyślałam że zapytam najpierw Was może się orientujecie.
Tak jak na opakowaniu, ja brałam od 14dc przez 10 dni.
 
Mój mąż nie lubi obcych dzieci. :D W ogóle nie lubi dzieci, mówi, że jedyne dziecko, które nie tylko polubi ale i pokocha to będzie nasze. :D
Ja też nie lubię obcych dzieci [emoji23] o swoją ciążę walczyłam i będę kochać tego brzdąca ponad wszystko, ale obce dzieci są mi obojętne. Mam powiedzmy dwóch swoich ulubieńców [emoji16] ogólnie moja mama i siostra mają podobnie. Nie lubię takiego cmokania i rozczulania się nad wozkami, łóżeczkami i spacerujacymi dziećmi. Sukcesy trzeba chwalić, cieszyć się z pierwszego słowa, pierwszego kroku itp itd ale na litość Boga nad obcym dzieckiem? Ee, to nie dla mnie [emoji16] oczywiście jeśli obce dziecko się do mnie uśmiecha czy coś mówi to nie odtracam go, żeby nie było, że jestem jakąś zolza [emoji23] Obawiam się tez tego, że będzie mnie to strasznie irytowalo jeśli ktoś będzie wydziwial i cedzil nad moim dzieckiem np. moja teściowa.
 
Hej dziewczyny. Orientujecie się od którego dnia trzeba brać duphaston?W sobotę miałam robiony zastrzyk ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i nie bardzo mogę rozczytac co jest napisane na katrce od ginekolog. Zadzwonię do niej ale pomyślałam że zapytam najpierw Was może się orientujecie.
Książkowo jest przyjęte, że owu powinna być w 14 dc więc pewnie od ok 15 dc powinno się brać dupka,ale jak się ma monitoring to różnie się to w czasie przesuwa. A po jakim czasie od zastrzyku powinno nastąpic pęknięcie?
 
reklama
@eliza.dziworska Walczymy dalej. Mam niski poziom AMH, ale jest szansa. Dobrze, że chodzę do lekarza. Musimy podjąć leczenie niepłodności.
 
Do góry