reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No pewnie! :) A ja się stresuję wizytą u genetyka, w sobotę mamy. Ciekawe czy cokolwiek uda się załatwić, jakieś badania na refundacje czy będzie to wyjazd na marne...
My mamy w sobotę wyjazd do Szczecina na naprotechnologie, i przez brak wyników nie wiem co mam robić, czy jechać czy odwołać :(
 
reklama
Zoologiczna :) siedzę w tym kilka lat, ogarniam, jestem kierownikiem. A w mojej miejscowości jest ok 10k mieszkańców i nie ma żadnego takiego sklepu. Dodatkowo teraz stawiają nam Rossmann pepco i biedronke to czemu by nie spróbować :D jejku ale się jaram [emoji23][emoji23]

Ojej to super ale będzie teraz więcej zajęć i nerwów wiem po sobie bo niedawno otworzyliśmy bar z piwem i hamburgerami.. Cyrki do tej pory są, jednak swojego trza pilnować i tyle :)
 
Dziewczyny test ciążowy jak narazie negatywny nawet nie ma cień cienia kreski ale @ nadal nie ma więc nie tracę nadziei. Następny test zrobię wtorek środa to będzie 10-11 dni po terminie@ i może będzie już coś widać. Narazie zostaje mi to cholerne czekanie co jest chyba w tym przypadku najgorsze. Chodzę co chwilę i sprawdzam czy nie ma żadnych plamien[emoji85][emoji85]
 
A to co już wiedziałam, to że na przykład zrobić test 10mIU tak najwcześniej 10dpo, do terminu miesiączki w ogóle lepiej nie testować ale mówiła, że jak się bierze progesteron to właśnie lepiej tymi czułymi testować. To, żeby się zrelaksować jak się tylko da żeby nie myśleć. Itd... ;) Bardzo przemiła pani. :) Nigdy nie spotkałam się z taką obsługą przy kupnie testów ciążowych. :D
Chyba miałaś rację. Nic zostało czekanie. Spróbuję po weekendzie za testować jeszcze raz i jeśli nic nie pokaże to zapiszę się do gin na USG myślę że za Max dwa tygodnie się dostanę i jeśli faktycznie ciaza to będzie już widać coś na USG
 
Dziewczyny test ciążowy jak narazie negatywny nawet nie ma cień cienia kreski ale @ nadal nie ma więc nie tracę nadziei. Następny test zrobię wtorek środa to będzie 10-11 dni po terminie@ i może będzie już coś widać. Narazie zostaje mi to cholerne czekanie co jest chyba w tym przypadku najgorsze. Chodzę co chwilę i sprawdzam czy nie ma żadnych plamien[emoji85][emoji85]
Może jeszcze za wcześnie, ja czytałam ze nie każda ciąża wychodzi na teście :)
 
No ja też czytałam. Dlatego aż tak się tym testem dzisiejszym nie przejalam. Poczekam i zrobię za parę dni. Przejmować to ja się będę jeśli zrobię drugi test za parę dni i wyjdzie negatywny A nadal @ Nie będzie.
 
reklama
Kochana chciałabym w to wierzyć. Narazie nie tracę nadziei ale też nie nastawiam się za bardzo żeby nie było rozczarowania. Jak to mówią póki @ nie ma to jest nadzieja. Zobaczymy co wyjdzie za 4-5 dni. Mam nadzieję że szybko mina te dni.
 
Do góry