reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A co mieli powiedzieć. Zbadał ja powiedział że ciaza i już w 7 miesiącu krwawienia nie dostała. Lekarz jej powiedział tylko że czasami u kobiet się zdarza że miesiaczkuja przez pierwsze miesiące ciąży
No to brak mi słów na lekarza jeśli powiedział to tak jak to opisałaś. Oczywiście, zdarza się, że kobiety plamią i krwawią w pierwszym trymestrze i nie jest to czasami bardzo niebezpieczne ale nadal jednak jakieś ryzyko jest, jest jakieś podłoże i lekarze nie bagatelizują tego - dobrzy lekarze. Tak czy inaczej całe szczęście, że wszystko zakończyło się dobrze.
Gorzej jak niektóre dziewczyny naczytają się na forach, że krwawienie jest 'normalne' w pierwszym trymestrze i je będą bagatelizować bo ktoś przecież na forum napisał, że tak miał... Ale każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa. :)
I serio nigdy w życiu oprócz forumowych opowieści, nie poznałam nikogo kto choćby w rodzinie miał osobę, która przez tak długi czas krwawiła tym bardziej regularnie w terminach miesiączki.
 
reklama
U mnie w rodzinie ma tak co druga kobieta w ciąży. Kuzynka w DE urodziła trójkę siostra trzecie rodzi w lipcu druga kuzynka urodziła 2 A ja straciłam ale nie przez krwawienie tylko były inne powody. Tylko że moja siostra poszła do ginekologa już po miesiączce dowiedziała się że jest w ciąży i już po wizycie u lekarza nie dostała miesiączki. Tak jak by organizm i mózg przyjął informację że pod sercem rośnie nowe życie i już miesiączka się zatrzymała. Nawet nie wiem jak mam to nazwać.
 
U mnie w rodzinie ma tak co druga kobieta w ciąży. Kuzynka w DE urodziła trójkę siostra trzecie rodzi w lipcu druga kuzynka urodziła 2 A ja straciłam ale nie przez krwawienie tylko były inne powody. Tylko że moja siostra poszła do ginekologa już po miesiączce dowiedziała się że jest w ciąży i już po wizycie u lekarza nie dostała miesiączki. Tak jak by organizm i mózg przyjął informację że pod sercem rośnie nowe życie i już miesiączka się zatrzymała. Nawet nie wiem jak mam to nazwać.
Czyli to może mieć podłoże w genach, że tak macie. :)
 
Właśnie mi gin jeszcze w Polsce powiedział że mogę tak mieć ale mam się tym nie sugerować ponieważ każda kobieta jest inna i ciaza też każda jest inna. Np moja siostra przy pierwszej ciąży tak miała A teraz przy ostatnich dwuch okres się od razu zatrzymał i nie miała żadnych plamien nawet w czasie ciąży .
 
Aż mi się przypomniała moja sąsiadka co się dowiedziała u lekarza, że jest w 6mc, ani objawów, krwawienia w czasie miesiączek, testy negatywne. Ona trochę dość przy kości to nawet nie zauważyła dopiero jak się zle poczuła poszła do lekarza a tu niespodzianka
 
Dlatego mówię że wszystko jest możliwe. W teorii jest wszystko super wyjaśnione ale w praktyce jest całkiem inaczej. O tym trzeba pamiętać że nie każda kobieta jest taka sama i że u każdej kobiety ciaza będzie taka sama. Niestety nie ma takiej możliwości. Moja siostra też jest otyla i gdyby nie zwykła kontrola u gin to by nie wiedziała że jest w ciąży. Nie które kobiety o ciazy dowiadują się dopiero na porodowce A zwłaszcza kobiety otyle bo nie które nawet mają problem z odczuciem ruchów dziecka.
 
reklama
Do góry