reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Hej, chciałabym do Was dołączyć, wątek podczytuje od października 2023r 🙈
Opowiem coś o sobie, mam już jednego synka z 2020r., ale pragniemy dla niego rodzeństwa. Staramy się od września, niestety w styczniu poronienie biochem, więc lekarz dal zielone światło, że możemy od razu się starać. Do tej pory nic, w tym miesiącu zaczęłam robić testy owulacyjne. Jestem w tym zielona 🙈ale na zadnym nie wyszla mocna kreska, tylko same blade. Nie robiłam żadnych badań, może podpowiecie co na początek zbadać?
Poproszę zapisać mnie na testowanie 8.08
Pozdrawiam 🥰

Ps. Nick zmieniłam, ale czekam na potwierdzenie 😄
 
reklama
Dziewczyny a orientujecie się może jaka powinna być grubość endo w 11 dniu po owulacji, gdy faza luteralna trwała 14 dni?
Byłam u ginekologa właśnie 11 dni po owulacji (testy owulacyjne wyszly pozytywne) I lekarka mówiła mi, że jajniki są ok ale nic nie widzi żeby się działo, endometrium 7,3 i że na miesiaczke się nie zapowiada, a ja po 3 dniach dostałam plamienie, kolejnego dnia normalna miesiączkę.
Czy endo nie powinno być grubsze?
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć, wątek podczytuje od października 2023r 🙈
Opowiem coś o sobie, mam już jednego synka z 2020r., ale pragniemy dla niego rodzeństwa. Staramy się od września, niestety w styczniu poronienie biochem, więc lekarz dal zielone światło, że możemy od razu się starać. Do tej pory nic, w tym miesiącu zaczęłam robić testy owulacyjne. Jestem w tym zielona 🙈ale na zadnym nie wyszla mocna kreska, tylko same blade. Nie robiłam żadnych badań, może podpowiecie co na początek zbadać?
Poproszę zapisać mnie na testowanie 8.08
Pozdrawiam 🥰

Ps. Nick zmieniłam, ale czekam na potwierdzenie 😄
Specem nie jestem, ale chyba ciężko tak w ciemno mówić co masz zbadać. Jest lista badań dla staraczek. Pytanie czy masz regularne miesiączki czy masz owulacje itd. Masz jedno dziecko, teraz też udało się dość szybko (jeden biochem to nie jest nic nienormalnego), minęło dopiero kilka miesięcy... ile macie z mężem lat?
Badałaś ostatnio Tarczycę tzn tsh?
Czytałam ostatnio w kilku miejscach że ważnym badaniem jest amh a często bagatelizowanym. Jeśli chcesz dla spokoju zrobić badania hormonów to skorzystaj z tej listy dla starczek.
 
Do góry