reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Jak to? 🥺 Przecież kreska była ewidentnie…
U mnie też była widoczna kreska… na drugi dzień robiłam jeszcze dwa testy innych firm i były jeszcze bardziej widoczne… no a jednak była dupa. Na pocieszenie powiem, że cykl później znów byłam w ciąży i wtedy już wszystko było pomyślnie
 

Załączniki

  • IMG_1345.jpeg
    IMG_1345.jpeg
    254,9 KB · Wyświetleń: 50
reklama
U mnie też była widoczna kreska… na drugi dzień robiłam jeszcze dwa testy innych firm i były jeszcze bardziej widoczne… no a jednak była dupa. Na pocieszenie powiem, że cykl później znów byłam w ciąży i wtedy już wszystko było pomyślnie
Jak dla mnie to jest totalnie różowa, więc nie wzięłabym jej już nawet za fabryczną 😳 Dobrze, że nigdy mi się nie trafiła fake kreska, bo nie wiem jak bym to zniosła 🫣
 
Jak dla mnie to jest totalnie różowa, więc nie wzięłabym jej już nawet za fabryczną 😳 Dobrze, że nigdy mi się nie trafiła fake kreska, bo nie wiem jak bym to zniosła 🫣
No na żywo nawet bardziej była widoczna 🫣 po prawie roku starań to my z nie-mężem oboje już w skowronkach byliśmy 😂
A tu ta beta miała złe przyrosty. Lekarz kazał mi wtedy poczekać jeszcze kilka dni i powtórzyć- no chyba, że zacznę krwawić to poczekać na koniec krwawienia i ewentualnie przyjść na kontrolę. Na kontroli wszystko było super, zielone światło na dalsze starania- no i jak dzidzia miała być ze stycznia tak urodziła się w marcu 😅
 
7.08, ale ostatnio coś mi się rozjeżdża więc licho wie
Mam nadzieję, że coś z tego mimo wszystko będzie 🤞
Wstyd się przyznać, ale nawet jak już nie będę należała do grona staraczek będę zaglądać ze względu na testowanie innych dziewczyn. Tak bardzo nie mogę się doczekać kiedy zobaczę, że każda z Was może się cieszyć nie tylko pozytywnym testem, ale i nudną spokojna ciążą. To może podchodzić pod jakieś szpiegowanie 🙈

Bo aż głupio mi teraz kiedy zaczynam wierzyć, że chyba moje dwie kreski zaczynają być realne. Bardzo, ale to bardzo z całego serca życzę tego każdej. Tych jednocześnie pełnych strachu jak i nadzieji dwóch kresek na teście.

@Leanne myślę, że będzie co ma być i możesz mi dodać 🍼 nawet jeśli tylko na chwilę to chce się nacieszyć tym widokiem 🙂. Dziś co prawda 24.07, ale chyba ta różnica jest do zaakceptowania?
No i dla formalności pierwszy z 17.07 drugi z dzisiaj czyli 24.07.
 

Załączniki

  • IMG_6560.jpeg
    IMG_6560.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 50
  • IMG_6622.jpeg
    IMG_6622.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 51
Mam nadzieję, że coś z tego mimo wszystko będzie 🤞
Wstyd się przyznać, ale nawet jak już nie będę należała do grona staraczek będę zaglądać ze względu na testowanie innych dziewczyn. Tak bardzo nie mogę się doczekać kiedy zobaczę, że każda z Was może się cieszyć nie tylko pozytywnym testem, ale i nudną spokojna ciążą. To może podchodzić pod jakieś szpiegowanie 🙈

Bo aż głupio mi teraz kiedy zaczynam wierzyć, że chyba moje dwie kreski zaczynają być realne. Bardzo, ale to bardzo z całego serca życzę tego każdej. Tych jednocześnie pełnych strachu jak i nadzieji dwóch kresek na teście.

@Leanne myślę, że będzie co ma być i możesz mi dodać 🍼 nawet jeśli tylko na chwilę to chce się nacieszyć tym widokiem 🙂. Dziś co prawda 24.07, ale chyba ta różnica jest do zaakceptowania?
No i dla formalności pierwszy z 17.07 drugi z dzisiaj czyli 24.07.
Piękne kreseczki, gratulacje 🥰
 
a jak ocenicie coś takiego co mi kiedyś wyszło? :D

beta mniejsza niż 0,2

Zobacz załącznik 1649819

😮 Jak? Dla mnie wygląda w pełni legalnie na testową. Co więcej jak moja z dosłownie kilku dni temu.
Kurczę czytałam coś, że jakieś czynniki mogą dać pozytywny test ciążowy pomimo braku ciąży (zaburzenia hormonalne, przyjmowanie niektórych leków, a nawet inne choroby). To jednak wydaje się wręcz dziwne.
 
Mam nadzieję, że coś z tego mimo wszystko będzie 🤞
Wstyd się przyznać, ale nawet jak już nie będę należała do grona staraczek będę zaglądać ze względu na testowanie innych dziewczyn. Tak bardzo nie mogę się doczekać kiedy zobaczę, że każda z Was może się cieszyć nie tylko pozytywnym testem, ale i nudną spokojna ciążą. To może podchodzić pod jakieś szpiegowanie 🙈

Bo aż głupio mi teraz kiedy zaczynam wierzyć, że chyba moje dwie kreski zaczynają być realne. Bardzo, ale to bardzo z całego serca życzę tego każdej. Tych jednocześnie pełnych strachu jak i nadzieji dwóch kresek na teście.

@Leanne myślę, że będzie co ma być i możesz mi dodać 🍼 nawet jeśli tylko na chwilę to chce się nacieszyć tym widokiem 🙂. Dziś co prawda 24.07, ale chyba ta różnica jest do zaakceptowania?
No i dla formalności pierwszy z 17.07 drugi z dzisiaj czyli 24.07.
Ja to od pierwszego testu już wierzyłam w tę Twoją 🍼 i się zastanawiałam czemu jej jeszcze nie masz 🤪 Będzie dobrze!!! Wierz w Maluszka ❤️

Edit: ja szpieguję dziewczyny z wątku IVF 2024 z refundacji 🙈
 
reklama
Do góry