reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Nie wiem co Ci poradzic. Musimy być cierpliwe i czekać na @ musimy pamiętać że miesiączka może się spóźnić z różnych przyczyn do 14 dni. Bynajmniej tak mi mój gin z Polski mówił ale dla mnie to jest chore bo jeśli nic nie dolega nie ma ciąży to @ powinna przyjść w terminie. A tobie na pocieszenie powiem że test negatywny jeszcze nie przekreśla że ciąży nie ma. Może masz jeszcze za mało hormony beta hcg w moczu. Wiem że czekanie jest trudne A w szczególności kiedy kobieta chce jak szybciej wiedzieć czy jest ciaza czy nie. Ale nic nam nie pozostało jak tylko czekać. Jak się nie pojawi miesiączka do przyszłego weekendu to testujemy razem może akurat będzie niespodzianka na majówkę. Trzymam za nas mocno kciuki i mocno Cię do siebie tule. Nie stresuj się za bardzo bo to nie pomaga A może zaszkodzić. Tego byśmy nie chciały. [emoji110][emoji110][emoji173][emoji847][emoji847]
 
Musimy dac radę. W końcu nam się uda zobaczysz. Będziemy najszczesliwszymi kobietami na świecie. Ja w to wierzę Ty też musisz zacząć w to wierzyć. Innym się udało to nam też. Nie widzę innej opcji kochana. [emoji8]
 
Wykres u mnie na tą chwilę wygląda tak, aż jestem w szoku, że tak ładnie rośnie temperatura. :)
Screenshot_2019-04-22-09-35-14-496_com.android.chrome.png
 
reklama
No to według wykresu możliwa jest ciaza. No nic musisz czekać. A robiłaś test ciążowy?
Jeszcze może nie doszło do zagniezdzenia. :) implantacja zarodka odbywa się 6-12 dnia po owulacji, dzisiaj jest piąty dzień po owulacji. Więc najlepiej odczekać po owulacji te 10 dni co najmniej żeby zrobić test, a najlepiej 14. :) równie dobrze mogło nie dojść do zapłodnienia, tylko faza lutealna jeszcze trwa a jak wcześniej wspomniałam najmniej powinna trwać 10 dni inaczej jest za krótka i przez to może zaplodniona komórka się nie zagniezdzcic. Cóż zobaczymy co z tego będzie. :)
 
Do góry