reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny tak pod te Święta życzę wszystkim spełnienia marzeń i zdrowia [emoji173] reszta się zorganizuje [emoji6] ja teściowej podkradlam na dziś jednego psa do strzyżenia Tak więc się nie nudzimy [emoji23]@ rozkrecila się na maksa i czekam aż gin mi odpisze kiedy się widzimy
 
Dziewczyny tak pod te Święta życzę wszystkim spełnienia marzeń i zdrowia [emoji173] reszta się zorganizuje [emoji6] ja teściowej podkradlam na dziś jednego psa do strzyżenia Tak więc się nie nudzimy [emoji23]@ rozkrecila się na maksa i czekam aż gin mi odpisze kiedy się widzimy

A Wesolych wesołych :)
 
Dziewczyny, Wesołego Alleluja!❤️
By się spełniły Wasze (nasze) najskrytsze marzenia❤️ A szczególnie te najważniejsze ❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 8B98377D-1653-4C66-8EDB-B2DFDC291FE1.png
    8B98377D-1653-4C66-8EDB-B2DFDC291FE1.png
    3,3 MB · Wyświetleń: 67
Mam pytanie natury intymnej - otóż od paru dni doskwiera mi suchość pochwy. Czytałam, że w pierwszych miesiącach ciąży to dość często się zdarza niestety. Pani w aptece dała mi mucovagin, globulki z kwasem hialuronowym. Zmienił mi się też śluz na bardziej żółty. Boję się, że przerodzi mi się to w infekcje, bo przed ciąża też miałam pewien etap, że naokraglo mi to wracali. Na szczęście nic mnie nie swędzi. Do lekarza idę w piątek i oczywiście powiem mu o tym, ale tak doraźnie chciałam zapytać czy któraś z Was to przechodzila? Makenstwu nic nie zaszkodzilo?
 
Hej dziewczyny:) podczytuję was co jakiś czas i kibicuję z całej siły, bo jeszcze niedawno i ja byłam staraczką. Mam nadzieję, że wszystkie w końcu spełnimy marzenia :)

Nie wiem jak u innych, u mnie żółte upławy są ok (odebrałam wynik posiewu i nic na infekcje nie wskazuje). Też się martwiłam na początku, ale bez swędzenia czy zapachu są ponoć normalne. Przed ciążą miałam dość często grzybicę, teraz póki co spokój :)
No to może dopadla mnie tylko suchość i nic z tego sie nie rozwinie. Mam nadzieję. Dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry