reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No tak. Tu muszę się z Tobą zgodzić. U każdej kobiety ciaza przebiega inaczej i żadna ciaza nie jest taka sama. Nie które kobiety nie mają nawet jednego objawu ciąży A dzieci się rodzą całe i zdrowe bez żadnych komplikacji A u nie których kobiet są objawy które jasno mówią o ciazy a dzieci się rodzą chore albo kobieta porania. Nie wiem od czego to zależy ale mam nadzieję że każdej kobiecie która się stara o fasolkę to w końcu się uda i każda z nas będzie mogła się pochwalić ciaza a potem narodzonym dzidziusiem.
 
reklama
To w takim razie czekam na wieści od Ciebie i na test z dwoma slicznymi wyraźnymi kreskami. [emoji173][emoji847]
Jak sobie pomyślę o tym to wątpię by było aż tak pięknie. :) Najgorsze jest, że wiek ciąży już nie będzie mógł być liczony od OM tylko na podstawie samego obrazu usg. Chociaż dobrze, że mniej więcej będę wiedziała kiedy doszło do poczęcia/owulacji. ;) Mimo wszystko i tak czekam na @, bo takiego szczęścia to my nie mamy. ;)
 
Ale mimo jeśli się uda to ginekolog będzie pytał o ostatnia miesiączke. To w takim razie obie czekamy na @ bo ja szczerze mówiąc też nie wierzę że mi się udało bo u mnie spozniajace się @ to norma od pół roku już. Na szczęście 9 maja będę znała wszystkie wyniki chyba że zadzwonię w tym tygodniu do lekarza zapytam o wyniki. Ale sam mi powiedział że jeśli będą zle to zadzwoni A jak nie zadzwoni to oznacza że są dobre.
 
Ale mimo jeśli się uda to ginekolog będzie pytał o ostatnia miesiączke. To w takim razie obie czekamy na @ bo ja szczerze mówiąc też nie wierzę że mi się udało bo u mnie spozniajace się @ to norma od pół roku już. Na szczęście 9 maja będę znała wszystkie wyniki chyba że zadzwonię w tym tygodniu do lekarza zapytam o wyniki. Ale sam mi powiedział że jeśli będą zle to zadzwoni A jak nie zadzwoni to oznacza że są dobre.
Ja pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 20 lulutego. :D Ale ten cykl liczę od ostatniego plamienia a dokładnie od szyjki typowej dla @, bo od 15 do 21 marca to ja tylko plamiłam na brązowo, zero krwi. Tak mi te leki namieszały...
 
No to strasznie leki ci namieszaly. Nie zazdroszczę Ci takiej sytuacji. Musi być źle żeby kiedyś mogło być dobrze. Ta dobroć nas w końcu spotka zobaczysz.
 
No to strasznie leki ci namieszaly. Nie zazdroszczę Ci takiej sytuacji. Musi być źle żeby kiedyś mogło być dobrze. Ta dobroć nas w końcu spotka zobaczysz.
W to nie wątpię. :) Ja jak dostanę @ to muszę umówić się na hycosy.
A tak zapytam temperaturę mierzysz co dziennie z rana o tej samej porze przed wstaniem w łóżka?
Jasne, że tak. :) Miejsce mierzenia zawsze to samo też. :)
 
No nic poczekaj może będzie z tego ciaza. Może u Ciebie się pojawi w najmniej w spodziewanym czasie tym bardziej że nie wierzysz w to że może być ciaza.
 
reklama
No nic poczekaj może będzie z tego ciaza. Może u Ciebie się pojawi w najmniej w spodziewanym czasie tym bardziej że nie wierzysz w to że może być ciaza.
Może i tak być, w końcu do 3... Do 30 razy sztuka. :D na pewno niezmiennie będę obserwować swoje ciało, ale nie chce się nakręcać na ciążę więc na prawdę wolę na siłę czekać na @. Nie chcę się rozczarować.
 
Do góry