reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Właśnie nie wiem teraz co robić. Siostra mi powiedziała, że jak jest za wysoki to powinnam brać leki na ewentualne podtrzymanie. Dzwoniłam do gina ale nie odebrał więc czekam aż oddzwoni.

Okej, poczytałam trochę i chyba siostra coś pomyliła tak więc nie panikuję :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie nie wiem teraz co robić. Siostra mi powiedziała, że jak jest za wysoki to powinnam brać leki na ewentualne podtrzymanie. Dzwoniłam do gina ale nie odebrał więc czekam aż oddzwoni.
A ja zaś czytałam że jak jest wysoki to wczesna ciąża.. Nie wiem co Ci powiedziec hehe
 
A ja zaś czytałam że jak jest wysoki to wczesna ciąża.. Nie wiem co Ci powiedziec hehe
No siostra moja jak jej powiedziałam przez telefon jakie są normy A jak mi wyszło to wydarla się w słuchawkę ze w ciąży jestem. I teraz będzie dla mnie straszny tydzień oczekiwania czy @ przyjdzie czy już da spokój [emoji13]
 
@Dżasta1111 nie martw się na zapas [emoji4] Też miałam 3 słabsze dni z mdłościami, a teraz od kilku dni względny spokój za to zapadam w sen zimowy [emoji1787][emoji1787]
Ustanie objawów nie świadczy o tym że dzieje się źle [emoji4]
Ps. Wizytujemy razem 26.04 [emoji16] Na kiedy w ogóle masz termin?
 
reklama
@Dżasta1111 nie martw się na zapas [emoji4] Też miałam 3 słabsze dni z mdłościami, a teraz od kilku dni względny spokój za to zapadam w sen zimowy [emoji1787][emoji1787]
Ustanie objawów nie świadczy o tym że dzieje się źle [emoji4]
Ps. Wizytujemy razem 26.04 [emoji16] Na kiedy w ogóle masz termin?
Też Ci mdłości minęły? To super. Jedziemy podobnie hahaha Ja też zapadam w zimowy sen. Spałabym wszędzie i o każdej porze. :D na którą masz wizytę? Ja o 17.00. Na ostatniej wizycie lekarz jeszcze nie określił terminu, powiedział tylko wiek ciąży. Teraz jestem w 5 tc i według moich wyliczeń przypada grudzień. Więcej dowiem się pewnie na wizycie, wtedy mam też mieć zakładana kartę ciąży to dam znać :D a Ty na kiedy masz?
 
Do góry