reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Kurcze... dałaś mi do myślenia. U mnie tez w tamtym roku wykryto mięśniaka - podobno nie zagrażający ciąży. Dlatego moja gin nic z nim nie robiła. W ciąży byłam i się nie powiodło, miałam puste jajeczko.
Ostatnio dziewczyna z innego forum pisała, że też ma i że długo nie może zajść to jednak gin wysłał ją na usunięcie mimo iż na początku gin mówił, że nie powinien przeszkadzać, ale jednak postanowił skierować na usunięcie
 
Dziewczyny, nudności mi prawie minęły, apetyt też powoli wraca. Czy któraś z Was miała tak krótko takie zawirowania? Powinnam się cieszyć, że przeszło, ale z drugiej strony wmawiam sobie, że poziom hormonów spada czy coś... :oo: wiem, że przecież niektóre babki nic nie odczuwaja i rodzą zdrowe dzieci,ale wiecie jak to jest. Człowiek sobie wmawia różne rzeczy :D
 
Na innych forach dziewczyny piszą że potrafią jeden dzień nie mieć objawów w ogóle a następnego dnia wracają ze zdwojoną siłą ;) kiedy masz wizytę?
Dziewczyny, nudności mi prawie minęły, apetyt też powoli wraca. Czy któraś z Was miała tak krótko takie zawirowania? Powinnam się cieszyć, że przeszło, ale z drugiej strony wmawiam sobie, że poziom hormonów spada czy coś... :oo: wiem, że przecież niektóre babki nic nie odczuwaja i rodzą zdrowe dzieci,ale wiecie jak to jest. Człowiek sobie wmawia różne rzeczy :D
 
reklama
Do góry