reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć [emoji3590] dawno mnie nie było [emoji3590]
Które ujrzały kreski przez czas mojej nieobecności? [emoji7]
Ja za jakieś 5 miesięcy planuje wrócić do staraczkowego grona. O ile @ wróci. Na razie 7 miesięcy po porodzie a @ ani widu, ani słychu. Czy są tu mamy które kp i się starają?
Chwilę mnie nie było, wypadłam z obiegu. A na pewno dołączyły nowe mamy [emoji7]

Hej Kati :) fajnie że tak szybko będziecie wracać do starań o trzeciego szkraba :)

A jak tam Majeczka :) ? Dawaj jakieś zdjęcie bo od ostatniego które widziałam sporo minęło
---------------
Dziś we Wrocku w ogóle była tak piękna wiosenna pogoda, że aż miło koło 25 stopni w słońcu na termometrach wskazywało, więc wykorzystalismy z partnerem okazję i zrobiliśmy sobie spacerek i zaczerpnelismy sobie troszkę naturalnej witaminki D
Jeszcze dodatkowo zrobiłam sobie świeże hybrydki, więc już zupełnie zadowolona dzisiaj :) Lubię takie dni
 
reklama
Cześć [emoji3590] dawno mnie nie było [emoji3590]
Które ujrzały kreski przez czas mojej nieobecności? [emoji7]
Ja za jakieś 5 miesięcy planuje wrócić do staraczkowego grona. O ile @ wróci. Na razie 7 miesięcy po porodzie a @ ani widu, ani słychu. Czy są tu mamy które kp i się starają?
Chwilę mnie nie było, wypadłam z obiegu. A na pewno dołączyły nowe mamy [emoji7]
O super że niedługo kolejne starania ;-)
O nowych mamusiach nic nie wiem ale @migdalove odeszła z wątku i chyba usunęła konto
 
O super że niedługo kolejne starania ;-)
O nowych mamusiach nic nie wiem ale @migdalove odeszła z wątku i chyba usunęła konto
Z Gosią kontakt mam cały czas :*
Hej Kati :) fajnie że tak szybko będziecie wracać do starań o trzeciego szkraba :)

A jak tam Majeczka :) ? Dawaj jakieś zdjęcie bo od ostatniego które widziałam sporo minęło
---------------
Dziś we Wrocku w ogóle była tak piękna wiosenna pogoda, że aż miło koło 25 stopni w słońcu na termometrach wskazywało, więc wykorzystalismy z partnerem okazję i zrobiliśmy sobie spacerek i zaczerpnelismy sobie troszkę naturalnej witaminki D
Jeszcze dodatkowo zrobiłam sobie świeże hybrydki, więc już zupełnie zadowolona dzisiaj :) Lubię takie dni
Rośnie pulpet :) po tym, że była wczesniakiem ani śladu :)
IMG_20190208_125624.jpeg
 
20 dc test :) co sądzicie? Widzicie coś? [emoji846]
20190217_054545~2.jpeg

A obiecałam, że nie będę testów robić. Ciężko było fajne zdjęcie uchwycić bo Flash rozjaśnia a bez to znów te zdjęcia niewyraźnie wychodzą. Gołym okiem widać blada ale oceńcie same [emoji8][emoji8]
 
Ostatnia edycja:
20 dc test :) co sądzicie? Widzicie coś? [emoji846]Zobacz załącznik 943652
A obiecałam, że nie będę testów robić. Ciężko było fajne zdjęcie uchwycić bo Flash rozjaśnia a bez to znów te zdjęcia niewyraźnie wychodzą. Gołym okiem widać blada ale oceńcie same [emoji8][emoji8]
Coś tam przebija delikatnie. Jutro leć na betę :)
 
20 dc test :) co sądzicie? Widzicie coś? [emoji846]Zobacz załącznik 943652
A obiecałam, że nie będę testów robić. Ciężko było fajne zdjęcie uchwycić bo Flash rozjaśnia a bez to znów te zdjęcia niewyraźnie wychodzą. Gołym okiem widać blada ale oceńcie same [emoji8][emoji8]
Coś tam widzę, ale nie w tym miejscu co powinna być druga kreska [emoji2368] :(
 
Coś tam widzę, ale nie w tym miejscu co powinna być druga kreska [emoji2368] :(
Czekam do dnia @ nie nakręcam się. Na betę nie idę od razu bo później rozczarowanie a kolejne 40 zł jakby w błoto wywalone. Zrobię jak mi się @ będzie spozniac. Jeśli mnie oczy nie mylą to w dobrym miejscu [emoji847][emoji847][emoji847] ale każdy widzi co chce widzieć [emoji39]
 
Czekam do dnia @ nie nakręcam się. Na betę nie idę od razu bo później rozczarowanie a kolejne 40 zł jakby w błoto wywalone. Zrobię jak mi się @ będzie spozniac. Jeśli mnie oczy nie mylą to w dobrym miejscu [emoji847][emoji847][emoji847] ale każdy widzi co chce widzieć [emoji39]
Hehe test pozytywny tak wcześnie jest możliwy :D mój pozytyw był już w 21 dc. No i teraz siedzi przy mnie prawie 7 miesięczna córka :) Więc wszystko jest możliwe, a zdjęcie nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość :) po prostu napisałam co ja widzę :*
 
reklama
Do góry