reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Masz rację. Z córką nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży mimo że się staraliśmy ale bez liczenia dni itp. w drugiej ciąży pozamacicznej było tylko raz i zaskoczyło. Byłam w wielkim szoku jak zobaczyłam dwie kreski bo niby jak można zajść tylko raz się kochając. Chyba najlepszy sposób jest odpuścić ale niestety to się tak łatwo mówi ...
Ja dwa razy zaszłam za pierwszym strzałem w dni płodne [emoji14] Teraz się nie udało, ale wydaje mi się że spoźniliśmy się o jeden dzień niestety... Bo mój właśnie był zmęczony :/
 
reklama
To ja dziewuszki jestem po badaniach, tsh już spadło z 4,750 do 2,200, ale anty-Tg powyżej normy o 13, niewiele ale nie wiem czy się martwić czy nie. Endo dopiero na środę 30.01
 
witajcie,
dopiero się tu zarejestrowałam :) nie bardzo wiem jak się poruszać :)

staramy się z partnerem o dziecko ok pół roku

niepokoją mnie plamienia brunatne z fragmentami naskórka dokładnie tydzień przed okresem :(
ktoś ma podobny problem?



Czesc ja mam podobny problem. Plamienia trwające 3-4 dni i później zaczyna się okres. Miesiączki mam regularne. Naczytalam się, że to może być problem z poziomem progesteronu i teraz panikuje... Co prawda jeszcze nawet nie zaczęliśmy się z mężem dobrze starać, bo najpierw chciałam zrobić kilka badań dla pewności. Zrobiłam przeciwciała na różyczke, bo w dzieciństwie nie chorowałam i wyszło wszystko dobrze. Potem zrobiłam badania tarczycy też wszystko dobrze. Cytologia ogólnie wporzadku oprocz małego zapalenia, które właśnie lecze. No ale przeczytałam o tych plamieniach i ręce mi opadły...
 
Jutro o 4 rano wstaje do pracy ale czekam na męża jak wróci z drugiej zmiany. Poświęcę się nawet jakbym miała wyglądać jak zombi w pracy :p
 
reklama
Zrobiłam tak ostatnio to oczywiście usłyszałam że jest padnięty i chce odpocząć bo wrócił z pracy. To powiedziałam mu co myślę i poszłam z pokoju oburzona. Już nawet mi przez myśl przeszło że może jakaś kochankę ma na boku że się mu już nie chce sexu...
Ja tez miałam tak, czarne myśli... ale to właśnie było takie na sile... i przez to mój nie miał ochoty. Dzisiaj odpuściłam.
Ale jutro mu nie podaruje :p
 
Do góry