reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Malina, martoosia04 u mnie w każdej ciąży przed okresem było dużo takiego mlecznego, o konsystencji takiego rzadkiego kremu śluzu. Także to bardzo częsty zwiastun ciąży.
 
A ja wam powiem, że też zaczynam się dziwić bo co nigdy mi się nie zdarza w nocy, musiałam iść siusiu... Test zrobiłam ale dzisiaj 23dc więc to za wcześnie na pozytyw nawet jeśli. :)
 
Malina, martoosia04 u mnie w każdej ciąży przed okresem było dużo takiego mlecznego, o konsystencji takiego rzadkiego kremu śluzu. Także to bardzo częsty zwiastun ciąży.

Bo ja taki mam obecnie, (ale nie jestem jakoś przed @ tylko niby w trakcie płodnych), nie dużo, że zalewa czy coś, ale jak pogmeram sobie tam to jest tego trochę. Nie nastawiam się na nic. Co ma być, okaże się za dwa tygodnie.


Ale byłyby jajca, gdyby się udało! [emoji23] akurat mówiłam nowe suplementy do staranek [emoji23]
 
I ja.sprawdzily sie.Dziewczyny caly czas trzymam za was kciuki.malina gratuluje.u mnie duzo bialego sluzu tez bylo jednym z pierwszych objawow.czas szybko leci juz 25 tc Marika w brzuchu fika.na razie ciaza przebiega bezproblemowo.oby tak dalej.milego dnia
Sprawdziły się w pierwszym cyklu kiedy ich używałam. Ogólnie 3cs
 
reklama
Co do porannego testu to w negatywie widzę delikatny przebłysk (pewnie tylko ja go widzę :D ) drugi test zrobię tak za dwa/trzy dni.
 
Do góry