reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
A może nie przyjdzie?
Nie było starań w odpowiednim czasie... Załączam wykres - owu mi wyznaczył w 28dc a w 17dc byłam na kontrolnym usg i był wielki pęcherzyk/torbiel 30x34mm, więc to niemożliwe. Muszę się przyłożyć do mierzenia tej temperatury w następnym cyklu
Screenshot_2018-07-29-06-59-23.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-29-06-59-23.jpg
    Screenshot_2018-07-29-06-59-23.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 308
Piękny pozytyw:) i tak idealnie w 14 dc :) tak samo jak u mnie w tym cyklu owu była tak książkowo ;) będziemy testować w podobnym czasie, bo ja dzisiaj 16dc. I najlepsze jest to, że jak @ nie przyjdzie wcześniej to będę testować w 4 rocznicę ślubu:)

Życzę Cu cudownego prezentu z tej okazji [emoji8][emoji1348]
 
@ForgetMeeNot hej Kochana:) co tam u Ciebie? W tym tygodniu chyba masz wizytę?? To nie będą przypadkiem już prenatalne?? Nie jest to jakoś 12 tydzień? Fakt, fajny byłby prezent choć jakoś nie wierzę, że się uda;) i nie mam parcia w tym cyklu. W sierpniu jedziemy w góry, a jak byłabym w ciąży to na pewno musiałabym zrezygnować z całodziennych wspinaczek na rzecz czegoś mniejszego. I mimo, że dzialalismy dość intensywnie;) to w tym cyklu niepowodzenie mnie nie załamie ;)

@Kasienka3b pamiętam, że kiedyś też szlysmy jakoś łeb w łeb z cyklem. Obie mamy krótkie cykle. Choć te powinnyśmy mieć książkowe 28 dniowe. Mam nadzieję, że ten będzie tym Twoim, dziewięciomiesięcznym :tak:
 
@ForgetMeeNot hej Kochana:) co tam u Ciebie? W tym tygodniu chyba masz wizytę?? To nie będą przypadkiem już prenatalne?? Nie jest to jakoś 12 tydzień? Fakt, fajny byłby prezent choć jakoś nie wierzę, że się uda;) i nie mam parcia w tym cyklu. W sierpniu jedziemy w góry, a jak byłabym w ciąży to na pewno musiałabym zrezygnować z całodziennych wspinaczek na rzecz czegoś mniejszego. I mimo, że dzialalismy dość intensywnie;) to w tym cyklu niepowodzenie mnie nie załamie ;)

@Kasienka3b pamiętam, że kiedyś też szlysmy jakoś łeb w łeb z cyklem. Obie mamy krótkie cykle. Choć te powinnyśmy mieć książkowe 28 dniowe. Mam nadzieję, że ten będzie tym Twoim, dziewięciomiesięcznym :tak:

Tak Kochana. We wtorek ma usg nt, Pappe + wolne bHCG robiłam w tym tygodniu. Wyniki miałam na drugi dzień i trochę mnie zdziwiły bo nie łapały się w podane normy, ale wczoraj zostałam pozytywnie zaskoczona. Siedzę sobie w pracy i nagle dzwonią do mnie z gabinetu naszego doktora. W pierwszej chwili pomyślałam, ze coś jest nie tak na pewno z wynikami i nagle babka mi mówi, ze dzwoni na polecenie doktora w związku z wynikami badań ( aż mnie zmroziło bo w nocy śniło mi się, ze wyszły tragicznie, ryzyko 1:2), no ale.... dzwoniła bo doktor prosił aby przekazac, ze jesli chodzi o wyniki z krwi to wszystko jest ok i widzimy się we wtorek. Czyli sama Pappa z krwi wyszła ok, tyle wiem, szczegółowych wyników nie znam [emoji846].

Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i mam nadzieje, ze w te giry pojedziecie już w powieszonym składzie [emoji8]
P.S. Kiedy wybierasz się do naszego doktorka ?
 
reklama
Do góry