reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie uzywam bobo. Całkiem mocna ta kreska. Ile po czasie ja zobaczylas? Najlepiej zrob jeszcze raz z porannego moczu i zobacz czy pojawi sie szybciej albo idz jutro na bete. Bedzie pewność.
 
reklama
Moja aplikacja flo zwariowala wyznaczyla mi zobwczcie kiedy owu a wiem od gina ze nie było. Jednak u mnie temp sie nie sprawdzaja..
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-29-14-18-17-437_org.iggymedia.periodtracker.png
    Screenshot_2018-07-29-14-18-17-437_org.iggymedia.periodtracker.png
    328,7 KB · Wyświetleń: 110
Cykle 26- 28 dniowe. Dziś 27 dzień cyklu test robiony wczoraj z porannego moczu. Na początku był ledwo zauważalny cień i wyrzuciłam go do szafki . Dziś patrzę a tu taka kreska... To są moje wcześniejsze testy z pepino
 

Załączniki

  • IMG_20180721_115258.jpg
    IMG_20180721_115258.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 240
  • IMG_20180725_201404.jpg
    IMG_20180725_201404.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 129
Zobacz załącznik 882646 Zobacz załącznik 882646 Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i mam pytanie. Czy zadarzylo się wam że Bono test pokazał druga kreskę po czasie i była ciąża? Co myślicie?
Po jakim czasie ta kreska sie pojawila ? Jesli dluzej niz 5-10minut nie ma sensu brac jej pod uwage i zrobic rano kolejny test [emoji6]

Witam was juz z domu ! [emoji3] fajnie wrocic po dwoch miesiącach do siebie [emoji3] no tylko sprzątanie sprzatanie i jeszcze raz sprzątanie juz od rana [emoji6]

U mnie dzis 24dc, mysle ze jakieś 3 dni do @ [emoji57]
 
Cykle 26- 28 dniowe. Dziś 27 dzień cyklu test robiony wczoraj z porannego moczu. Na początku był ledwo zauważalny cień i wyrzuciłam go do szafki . Dziś patrzę a tu taka kreska... To są moje wcześniejsze testy z pepino
Na tych nie widze drugiej kreski.
Ale jesli chodzi ten pierwszy co wrzucalas jak cien pojawil sie w ciagu tych 5minut to znaczy ze najprawdopodobniej jest cos na rzeczy, wiec powtórz jutro albo od razu beta [emoji6]
 
Dzięki dziewczyny. Jutro zrobię test i zobaczę co wyjdzie...cień cienia pojawił się odrazu po zrobieniu testu. Uznałam że znowu zwidy mam i rzuciłam go do szafki.
 
Cykle 26- 28 dniowe. Dziś 27 dzień cyklu test robiony wczoraj z porannego moczu. Na początku był ledwo zauważalny cień i wyrzuciłam go do szafki . Dziś patrzę a tu taka kreska... To są moje wcześniejsze testy z pepino
Ja kiedyś robiłam bobo test żółty i na początku biało, a na drugi dzień patrzę a tam druga normalnie wyraźna kreska, oczywiście zaraz pobiegłam kupić test z DOZ i biało więc powtórz bo te kreski po czasie i cienie cieniów to już norma...
 
Często używałam bobo testów i jak był negatywny to nawet po czasie druga się nie pojawiła. Dlatego jestem zdziwiona ta kreska. Jestem po ciąży pozamacicznej i trochę się boje powtorki.
 
Cykle 26- 28 dniowe. Dziś 27 dzień cyklu test robiony wczoraj z porannego moczu. Na początku był ledwo zauważalny cień i wyrzuciłam go do szafki . Dziś patrzę a tu taka kreska... To są moje wcześniejsze testy z pepino
Moim zdaniem ciaza :) mi pepino też pokazywał takie ledwo widoczne kreski :)
 

Załączniki

  • received_1634442636674364.jpeg
    received_1634442636674364.jpeg
    39,5 KB · Wyświetleń: 134
reklama
Dziewczyny moje kochane a ja mam pytanie, jakie programy używacie do zapisywania miesiączki i dni płodnych? , Ja puki co używam Bella ale może jest coś bardziej wiarygodnego? , Nadmienie tylko że temperatury nie mierzę , będę używać testów owulacyjnych [emoji6]
 
Do góry