reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@ForgetMeeNot, @IrenaX trzymam mocno kciuki żeby wszystko było u was dobrze.

@ForgetMeeNot lekarz na pewno Cię przyjmie, mnie na jakiś głupi monitoring przyjmował bez kolejki więc w takiej sytuacji na pewno Cię przyjmie. Pisz do niego zaraz jak będziesz miała wyniki, on w poniedziałki jest w szpitalu i pewnie powie Ci żebyś przyjechała na izbę i on do Ciebie zejdzie z oddziału.

A ja witam się w 1dc no i w 6cs.... Nad ranem plamienie rozkrecilo się w normalny okres... Więc mój ostatni cykl miał 22dni... Nigdy nie miałam tak krótkiego, możliwe że tym dźwignięciem siostrzenicy go sobie przyspieszylam. W tym cyklu mam totalny luz.... Akurat wyjeżdżam na tydzień bez męża, no i przez to, że się okres przesunął, dni płodne wypadają mi akurat idealnie w tym czasie... Trochę szkoda mi straconego cyklu, ale cóż.... Trudno.

Kurcze.. szkoda [emoji853] miałam nadzieje, ze to to. Hmmm... jak teraz Ci się przesunęło to w sumie nie do końca wiadomo jak będzie w tym cyklu i może jednak uda się coś podziałać. Z dr jestem umówiona dziś na tel. Mam mu przesłać wyniki i poproszę goni wizytę jutro o dowolnej godzinie. Jutro i tak robie sobie wolne..
 
@ForgetMeeNot i @IrenaX trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki.
A u mnie w czwartek była owulacja w piątek dopiero mogliśmy się poprzytulac a w sobotę pod wieczór znowu pojawił się śluz płodny.... A od owulacji temperatura jest cały czas na jednym poziomie nic się nie waha nawet minimalnie mimo brania luteiny..... Jakiś dziwny ten cykl
 
Cześć Dziewczyny znalazłam to forum i bardzo się cieszę. Na razie tak obserwuje, ale od przyszłego miesiąca zaczynamy starania o Malucha Muszę chwilę odczekać po wyjęciu wkładki. Można do Was dołączyć?

Cześć!
Witaj wśród szaraczek. U nas też podboje zaczynamy od kolejnego cyklu.

Dziś byłam na rzęsach. Od razu człowiek inaczej wygląda :)
 
reklama
Do góry