reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@joasiaaa, super, że lekarz postanowił działać szybko a nie opiera się żeby czekać rok. Na pewno niedługo zobaczysz II [emoji6]

Dziewczyny, ja sobie zaczynam coś wkręcać... Według moich badań wczorajszych i badań M. raczej nie ma opcji na ciążę, ale i tak kiełkuje we mnie nadzieja, bo @ powinna być za 4 dni, a ja ani nie plamię ani piersi mnie nie bolą, a normalnie był mega ból... No i czuję, że w niedzielę będzie wielki zawód [emoji6]
 
reklama
A ja po wizycie u gin (14dc) no i niestety pęcherzyk 9mm, czyli nici z tego cyklu :-( aleeee... Dostałam Clostilbegyt bo jak to gin stwierdził "szkoda tracić czas skoro te uparte pęcherzyki nie chcą rosnąć" a to w sumie dopiero trzeci cykl, no i oczywiście będziemy monitorować. Na początek 1x1 tab.od 5-10 dnia cyklu i w razie co będziemy zwiększać dawkę no i duphaston do tego i jodid, Także teraz czekamy na nowy cykl i trzymać kciukasy żeby clo zadziałało :-) clo i jodid chyba się że sobą nie "gryzą"? :-( chyba z tej podniety zapomniałam zapytać
to kciuki za szybkie rozpoczęcie kolejnego cyklu, oczywiście owocnego i pozytywnego :) Tak w ogóle to super, że szybko reaguje a nie każe czekać 12 miesięcy, gdzie jak mówią o jakimś problemie można zacząć mówić po 12 nieudanych cyklach...
ja teraz też łykam jodid plus bromergon i wyniki mi się poprawiły.

Ale wazne ze w normie i nie stresuj sie za bardzo.
tak sobie właśnie powtarzam :) oby moja radość nie spadła na podłogę w piątek po wizycie i endo :) :) zobaczymy
Hej dziewczyny mam wyniki bety wyszla 59 ale nie wiem jak to zinterpretowac bo norma 4 -5 tydzien to 1500 23000 a wedlug om to 4 tydzien pomocy
dziewczyny mają rację, najważniejszy jest przyrost, aleeee......jest przecież ładny pozytywny wynik także gratulacje :)
@ForgetMeeNot cieszę się, że wyniki w normie:) Może to jeszcze za krótko żeby zbić ta prolaktynę??
oby :) ważne, że te tarczycowe hormony łapią się w normach, chociaż myślę, że do FT3 można się czepic...ale....zobaczymy :) a Ty jutro Kochaniutka lecisz na betę :) Trzyma kciuki i nie puszczam :)
@joasiaaa, super, że lekarz postanowił działać szybko a nie opiera się żeby czekać rok. Na pewno niedługo zobaczysz II [emoji6]

Dziewczyny, ja sobie zaczynam coś wkręcać... Według moich badań wczorajszych i badań M. raczej nie ma opcji na ciążę, ale i tak kiełkuje we mnie nadzieja, bo @ powinna być za 4 dni, a ja ani nie plamię ani piersi mnie nie bolą, a normalnie był mega ból... No i czuję, że w niedzielę będzie wielki zawód [emoji6]
wiesz, czasem jest tak że badnia, lekarze i wyniki swoje a natura swoje :) :) ja też miałabym nadzieję, myślę, że jak każda z nas :) :) także nie nastawiaj się na nie :)
 
Byłam jednak on nie widzi problemu a badań żadnych też nie zlecił do tej pory... Prolaktyne zbadalam na własną rękę wyszła za wysoka prawie 28 a norma w tym lab jest do 25 a dla niego to w normie.... Ale czekam na grafik na czerwiec i zapisuje się do innego gin na wizytę razem z usg :tak:
Choruję na hiperprolaktynemie, i wczesniej miałam, ogromne problemy ze zdrowiem, z zaściem. też zaczęło się on wartosci powyzej normy a skonczyło się na 30kg na plusie w siagu pół roku i prolaktynie przekroczonej 5 razy, złe samopoczucie, duszności, mega nerwowość, od styczniowej utraty fasolki wyniki mam ekstra, wszystko wróciło do normy, długość cykli, cały jego przebieg... ale od sierpnia 2017 biore leki,
 
@Ka.2606 wiesz, nigdy nie mów nigdy, jak to mówią ;) a może się udalo:) życzę Ci tego z całego serducha:tak:
@joasiaaa to kciukasy żeby zaskoczyło w pierwszym stymulowanym cyklu. Fajny ten Twój lekarz, że szybko dziala. Mój też dał mi letrozol po 2 cyklach jak pecherzyki rosły wolno i były późne owulacje. Następny cykl będzie Twój!! :tak:
@ForgetMeeNot tak jutro z rana na betę lecę:)
Serio mam jakieś dziwne uczucie w środku, nie wiem nawet jak to wytłumaczyć. Chciałabym żeby to było TO i boję się rozczarowania... I jeszcze umówiłam się z mężem, że razem sprawdzamy wyniki... więc dowiem się jutro, ale dopiero ok 20. To będzie dluuuuugi dzień ;)
 
Dziewczyny jak myślicie czy mozna sie serduszkowac po punkcji?:-) :)w sensie w dniu w ktorym byla punkcja?
Bo tak z jednej strony to się boję bo jednak zabieg i mikro ranki poza tym bol brzucha :( a z drugiej to chyba nie ma przeciwwskazań.Kurcze zapomnialam sie lekarza zapytać ehh:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
@Ka.2606 wiesz, nigdy nie mów nigdy, jak to mówią ;) a może się udalo:) życzę Ci tego z całego serducha:tak:
@joasiaaa to kciukasy żeby zaskoczyło w pierwszym stymulowanym cyklu. Fajny ten Twój lekarz, że szybko dziala. Mój też dał mi letrozol po 2 cyklach jak pecherzyki rosły wolno i były późne owulacje. Następny cykl będzie Twój!! :tak:
@ForgetMeeNot tak jutro z rana na betę lecę:)
Serio mam jakieś dziwne uczucie w środku, nie wiem nawet jak to wytłumaczyć. Chciałabym żeby to było TO i boję się rozczarowania... I jeszcze umówiłam się z mężem, że razem sprawdzamy wyniki... więc dowiem się jutro, ale dopiero ok 20. To będzie dluuuuugi dzień ;)
Trzymam mocno kciuki!!!
 
reklama
@Ka.2606 wiesz, nigdy nie mów nigdy, jak to mówią ;) a może się udalo:) życzę Ci tego z całego serducha:tak:
@joasiaaa to kciukasy żeby zaskoczyło w pierwszym stymulowanym cyklu. Fajny ten Twój lekarz, że szybko dziala. Mój też dał mi letrozol po 2 cyklach jak pecherzyki rosły wolno i były późne owulacje. Następny cykl będzie Twój!! :tak:
@ForgetMeeNot tak jutro z rana na betę lecę:)
Serio mam jakieś dziwne uczucie w środku, nie wiem nawet jak to wytłumaczyć. Chciałabym żeby to było TO i boję się rozczarowania... I jeszcze umówiłam się z mężem, że razem sprawdzamy wyniki... więc dowiem się jutro, ale dopiero ok 20. To będzie dluuuuugi dzień ;)

Ochhhh...oby to było to. Z całego serca Ci tego życzę [emoji846][emoji8][emoji1348]
 
Do góry