reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U nas z kolei niewesoło. Mój mąż miał badanie nasienia i okazuje się, że plemników jest za mało i są za mało ruchliwe...[emoji57]
 
DZIEWCZYNY BETA 121 :D jestem taka szczęśliwa :D dziekuje za wszystkie kciuki :D
Progesteron 17,4.
Wychodzi czwarty tydzień, oby tylko dobrze przyrastalo :) :) :)
JESSSSST!!! Ale super! GRATULACJE!!! Trzymam kciuki za przyrosty! Rośnijcie zdrowo! :)

@Zmijka25 ale cudny

A ja dziewczyny chciałabym zbadać progesteron w tym cyklu, wiem że najlepiej 7dpo tylko ja nie wiem teraz jak to policzyć... W ubiegłą sobotę rano jeden pęcherzyk zaczął pękać, a we wtorek rano jeszcze było widać resztę drugiego, ale było już widoczne ciałko żółte z niego, więc pewnie pękł w nocy z pon/wt.
Więc owu miałam w sobotę-niedzielę-poniedziałek....o_O kiedy iść na to badanie....?? Bo zgłupiałam....
 
U nas z kolei niewesoło. Mój mąż miał badanie nasienia i okazuje się, że plemników jest za mało i są za mało ruchliwe...[emoji57]
Potwierdzam to, co pisze Kasienka3b. Mi lekarz powiedział, że u faceta łatwo jest poprawić wyniki nasienia. Dlatego jak w tym cyklu nie wyjdzie to będę jednak cisnela mojego, żeby sobie sprawdził. Miałam mu dać spokój jeszcze 2 miesiące, ale wątpię, że wytrzymam czekać ;) a witaminki grzecznie lyka od 3 tygodni;)
Także nie martw się zróbcie morfologie, badania hormonów, żeby wykluczyć jakieś nieprawidłowości hormonalne, niech łyka witaminki i max 3 mce i będzie ok:)
 
JESSSSST!!! Ale super! GRATULACJE!!! Trzymam kciuki za przyrosty! Rośnijcie zdrowo! :)

@Zmijka25 ale cudny

A ja dziewczyny chciałabym zbadać progesteron w tym cyklu, wiem że najlepiej 7dpo tylko ja nie wiem teraz jak to policzyć... W ubiegłą sobotę rano jeden pęcherzyk zaczął pękać, a we wtorek rano jeszcze było widać resztę drugiego, ale było już widoczne ciałko żółte z niego, więc pewnie pękł w nocy z pon/wt.
Więc owu miałam w sobotę-niedzielę-poniedziałek....o_O kiedy iść na to badanie....?? Bo zgłupiałam....
Hmm....też słyszałam, że najlepiej 7-8 dpo badać progesteron więc tak na moje oko to może poniedziałek-wtorek?
 
reklama
Do góry