reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kasieńka, może jeszcze za wcześnie [emoji3] a jak nie to przynajmniej się pobawisz na weselu [emoji16]

Joasiaaa, zastanów się nad konsultacją u innego endo. Ja takie TSH jak Twoje już miałam zbijane Euthyroxem.
Brzuch boli jak na @ wiec juz nie napalam sie czy za wczesnie czy nie. W sumie jakos na luzie podchodze do tego:)
A z ciekawosci jaki masz teraz ppziom tsh?
 
reklama
Kasiu a moze za szybko? Nawet jesli sie nie uda, to sprobuj teraz testow owu koniecznie. Ja na poczatku staran po obserwacjach tez myslalam, ze mam owu w 15 dc, a testy owu i monitoring postawily mnie do pionu- owu po 20dc...
Zobacze czy @ przyjdzie czy nie. Wedle aplikacji ma byc we wtorek 22.05 jesli by sie nie pojawila to powtorze test ale jakos nie robie sobie nadzieji.
Tak tak teraz koniecznie bede stosowac testy owu. Zobacze czy pokrywa mi sie obserwacja z tym kiedy wyjdzie pozytyw. Wiec caly czas 3maj mocno za mnie kciuki:)
 
Zobacze czy @ przyjdzie czy nie. Wedle aplikacji ma byc we wtorek 22.05 jesli by sie nie pojawila to powtorze test ale jakos nie robie sobie nadzieji.
Tak tak teraz koniecznie bede stosowac testy owu. Zobacze czy pokrywa mi sie obserwacja z tym kiedy wyjdzie pozytyw. Wiec caly czas 3maj mocno za mnie kciuki:)
Trzymam :* ale jesli teoretycznie masz miec @ we wtorek, to na test moze byc jeszcze o wieeeele za wcześnie :* trzymam i nie puszczam!! :)
 
Ja mam zwykłego siersciucha i jest cudny miziak :)Zobacz załącznik 858071

Zwykly ale piekny:) uroczy mruczek.
Ja kilka dni temu znalazlam w swojej skrytce na drewno piekna kotkę wraz z malenstwami. Bylam mocno zszokowana ze takie miejsce sobie wybrala. Ale moze to jakis znak dla mnie??? :p
Oddalam je w ręce fundacji aby żadna krzywda ich nie spotkala bo 2 malenstwa nie przezyly.

Brytyjskie mają to cos. Oczyska genialne!
Ja mam jedynie pieska i to taka moja mała przylepka.
Moje córeczki dwie :p
Zobacz załącznik 858319
DZIEWCZYNY BETA 121 :D jestem taka szczęśliwa :D dziekuje za wszystkie kciuki :D
Progesteron 17,4.
Wychodzi czwarty tydzień, oby tylko dobrze przyrastalo :) :) :)

Ogromneeee gratulacje!!!
Rosnijcie zdrowo. Super az zazdroszcze takiego szybkiego strzału! :)


U mnie dzis 11dc czekam niecierpliwie, czas mi tak wolno płynie. To pierwszy taki pelny cykl staran, poprzedni byl taki wyrwany z kontekstu na koncu.
Wrocilam do pracy po 30 dniach zwolnienia lekarskiego, atmosfera taka ze wymiotowac sie chce, wspolpracownice jakby mogly to obgadywalyby caly czas. Rzygam juz ta robota i nimi :(
A za tydzien jeszcze czeka mnie komunia corci. Mam wrażenie ze jestem już pogubiona w tych przygotowaniach.
 
No i wiec zrobilam test i co? Porazila mnie jego biel. Nawyrazniej to nie moj czas jeszcze. Jeden jedyny plus z tej sytuacji to taki ze ide na wesele 2.06 i bede mogla sie napic:)
Czekam grzecznie na wredna @ i walcze dalej tym razem juz z testami owu.
A kiedy powinnaś dostać @? Mogę Cię pocieszyć tym , że mojej kuzynce dopiero po 2 tyg po terminie spodziewanej @ test pokazał cień cienia , wiec może nic straconego! Trzymam kciuki!
 
Ja dzisiaj 20 dc , 6 dpo o według aplikacji 9 dni do @. Mierzylam dziś temperaturę i nie wiem czemu ale dziś mi spadła do 36.6.. w poprzednim cyklu tak nie było, chyba nic z tego nie będzie, kurcze tak bardzo chciałam mieć pierwsze maleństwo przed ukończeniem 24 lat :frown:
 
reklama
Do góry