reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Otworzylam tymbarka- serduszko puka :)
Jedzcze nie wierzę... Zupełnie to do mnie nie dociera. Dzwonilam do lekarza, mam wykupić duphaston i brac trzy razy dziennie po tabletce. W poniedziałek powtórzę betę, mam nadzieje, że bedzie w porządku :)
Mój mąż jest mega zaskoczony, bo to w zasadzie pierwszy taki cykl staraniowy, a spodziewaliśmy sie, ze trochę nam zejdzie, tym bardziej, ze co chwile wychodzą mi jakies problemy.
@Ka.2606 witaminki dla męża i musi być dobrze :)
 
reklama
:rofl: dziewczyny!
Ja mam troje dzieci, dużych już o nadal z mężem jesteśmy zaskoczeni, że z miłości dwojga ludzi takie piękne istoty powstają. Dla nas to dalej zagadka, piekna i mimo wszystko tajemnicza. Nie można czasem w to uwierzyć.

Dlatego wcale się tym Waszym emocjom nie dziwię. :laugh2:
 
@agawid no ja już po wizycie i endo i u ginekologa, u gina (9dc, pęcherzyk dominujący niby jest na prawym - 9mm, w środę idę na usg zobaczyć czy dalej rośnie - będzie to 15 dc, mam dalej brać duphaston, no i zobaczymy czy jest owu, a jak nie to będziemy stymulować.

u endo hmmm. zobaczył wyniki i zaniepokoił się podwyższonym tsh, jednak dla starających winno być na pewno niższe niż moje 3,5 , ale niby nie jest na tyle wysokie, żeby zbijać euthyroxem, dał jedynie JODID. mam jeszcze podwyższony testosteron, mam zrobić wyniki LH, FSH i ESTRADIOL max do 7dc i znowu do niego podejść..

Brała któraś z was ten JODID? też na zbicie tsh? (moja ciekawośc wzięła górę, pokopałam w google i naczytałam się że czasami ten jodid podwyższa tsh :((
 
@agawid no ja już po wizycie i endo i u ginekologa, u gina (9dc, pęcherzyk dominujący niby jest na prawym - 9mm, w środę idę na usg zobaczyć czy dalej rośnie - będzie to 15 dc, mam dalej brać duphaston, no i zobaczymy czy jest owu, a jak nie to będziemy stymulować.

u endo hmmm. zobaczył wyniki i zaniepokoił się podwyższonym tsh, jednak dla starających winno być na pewno niższe niż moje 3,5 , ale niby nie jest na tyle wysokie, żeby zbijać euthyroxem, dał jedynie JODID. mam jeszcze podwyższony testosteron, mam zrobić wyniki LH, FSH i ESTRADIOL max do 7dc i znowu do niego podejść..

Brała któraś z was ten JODID? też na zbicie tsh? (moja ciekawośc wzięła górę, pokopałam w google i naczytałam się że czasami ten jodid podwyższa tsh :((
Ja biore jodid od listopada 2017 i mi np pomogl w polaczeniu z euthyroxem i innymi suplementami zbic poziom tsh z prawie 6 do 0.66.
 
No i wiec zrobilam test i co? Porazila mnie jego biel. Nawyrazniej to nie moj czas jeszcze. Jeden jedyny plus z tej sytuacji to taki ze ide na wesele 2.06 i bede mogla sie napic:)
Czekam grzecznie na wredna @ i walcze dalej tym razem juz z testami owu.
 
Ostatnia edycja:
Kasieńka, może jeszcze za wcześnie [emoji3] a jak nie to przynajmniej się pobawisz na weselu [emoji16]

Joasiaaa, zastanów się nad konsultacją u innego endo. Ja takie TSH jak Twoje już miałam zbijane Euthyroxem.
 
reklama
@agawid no ja już po wizycie i endo i u ginekologa, u gina (9dc, pęcherzyk dominujący niby jest na prawym - 9mm, w środę idę na usg zobaczyć czy dalej rośnie - będzie to 15 dc, mam dalej brać duphaston, no i zobaczymy czy jest owu, a jak nie to będziemy stymulować.

u endo hmmm. zobaczył wyniki i zaniepokoił się podwyższonym tsh, jednak dla starających winno być na pewno niższe niż moje 3,5 , ale niby nie jest na tyle wysokie, żeby zbijać euthyroxem, dał jedynie JODID. mam jeszcze podwyższony testosteron, mam zrobić wyniki LH, FSH i ESTRADIOL max do 7dc i znowu do niego podejść..

Brała któraś z was ten JODID? też na zbicie tsh? (moja ciekawośc wzięła górę, pokopałam w google i naczytałam się że czasami ten jodid podwyższa tsh :((
Ja przy staraniach na pierwszej wizycie mialam tsh 2.5. lekarz powiedzial, ze takie tsh powinien mi zbic jodid, ale szybciej i skuteczniej zrobi to euthyrox i pozwolil zadecydowac ;) zdecydowalam sie wiadomo na euthyrox. Pomysl o konsultacji u innego endo.
No i wiec zrobilam test i co? Porazila mnie jego biel. Nawyrazniej to nie moj czas jeszcze. Jeden jedyny plus z tej sytuacji to taki ze ide na wesele 2.06 i bede mogla sie napic:)
Czekam grzecznie na wredna @ i walcze dalej tym razem juz z testami owu.
Kasiu a moze za szybko? Nawet jesli sie nie uda, to sprobuj teraz testow owu koniecznie. Ja na poczatku staran po obserwacjach tez myslalam, ze mam owu w 15 dc, a testy owu i monitoring postawily mnie do pionu- owu po 20dc...
 
Do góry