reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Czesc dziewczyny. Tak dawno pisałam, ze wiekszosc dziewczyn pewnie mnie nie zna bo tyle nowych staraczek [emoji4] trzymam kciuki za kazda z Was! [emoji8] ja nie pisałam bo nie mialam nic ciekawego, monitoring kilka razy bo pecherzyk nie chcial rosnąc, ostatnio nawet dowiedzialam się ze raczej lipa bo pecherzyk jest zapadniety, cokolwiek to znaczy... Temperatura też skakala sobie jak chciala. A dzisiaj 25 dc i bilam sie z myslami czy zrobic test. W koncu stwierdziłam ze mam ich duzo, a w razie co to przeciez jest za wczesnie i nadzieja wciaz bedzie [emoji2]
A tu takie cos... Czy tez to widzicie? Zobacz załącznik 853222
Po ciuchu gratuluje bo widac delikatnie kreche:)
 
Czesc dziewczyny. Tak dawno pisałam, ze wiekszosc dziewczyn pewnie mnie nie zna bo tyle nowych staraczek [emoji4] trzymam kciuki za kazda z Was! [emoji8] ja nie pisałam bo nie mialam nic ciekawego, monitoring kilka razy bo pecherzyk nie chcial rosnąc, ostatnio nawet dowiedzialam się ze raczej lipa bo pecherzyk jest zapadniety, cokolwiek to znaczy... Temperatura też skakala sobie jak chciala. A dzisiaj 25 dc i bilam sie z myslami czy zrobic test. W koncu stwierdziłam ze mam ich duzo, a w razie co to przeciez jest za wczesnie i nadzieja wciaz bedzie [emoji2]
A tu takie cos... Czy tez to widzicie? Zobacz załącznik 853222
Widać widać :) super :* u mnie też był taki cien cienka na poczatku :)
 
Widać widać :) super :* u mnie też był taki cien cienka na poczatku :)

U mnie to nawet cienia nie było ;p pierwszy to mi wyszedł chyba dzień po terminie @, ale miałam jakieś lewe testy bobotest o czułości 10, bo na tym nawet wtedy wyszedł dopiero cień widoczny po dokładnym obejrzeniu ;p a na zwykłym 25 całkiem ładne kreski już były (pewnie wcześniej też by wysżedł) ;p
 
U mnie to nawet cienia nie było ;p pierwszy to mi wyszedł chyba dzień po terminie @, ale miałam jakieś lewe testy bobotest o czułości 10, bo na tym nawet wtedy wyszedł dopiero cień widoczny po dokładnym obejrzeniu ;p a na zwykłym 25 całkiem ładne kreski już były (pewnie wcześniej też by wysżedł) ;p
No widzisz, dlatego ja zawsze bylam zdania, ze nie mozna sie sugerowac ktorej kiedy wyszedl test, bo mi bodajze Nordtest o czulosci wlasnie 10 wyszedl cien cienia 9dpo [emoji14] a bylo to kika dni orzed terminem @. Poza tym u kazdej w innym terminie dochodzi do zagniezdzenia. Wiec laski, ktorym testy mie wyszly w okolicsch @- nie poddawajcie sie, czekajcie w miare spokonie na rozwoj sytuacji :) ja niezmiennie za każą z osobna trzymam kciuki! :*
 
Czesc dziewczyny. Tak dawno pisałam, ze wiekszosc dziewczyn pewnie mnie nie zna bo tyle nowych staraczek [emoji4] trzymam kciuki za kazda z Was! [emoji8] ja nie pisałam bo nie mialam nic ciekawego, monitoring kilka razy bo pecherzyk nie chcial rosnąc, ostatnio nawet dowiedzialam się ze raczej lipa bo pecherzyk jest zapadniety, cokolwiek to znaczy... Temperatura też skakala sobie jak chciala. A dzisiaj 25 dc i bilam sie z myslami czy zrobic test. W koncu stwierdziłam ze mam ich duzo, a w razie co to przeciez jest za wczesnie i nadzieja wciaz bedzie [emoji2]
A tu takie cos... Czy tez to widzicie? Zobacz załącznik 853222
Super!!! Wielkie gratulacje! :biggrin2:
 
reklama
Do góry