reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Tu jest tak wyraźna kreska że nie sądzę że to błąd [emoji23] ja miałam słabsza i moja słabsza kreska ma teraz 25tc. A pierwsza beta to było raptem 9.27 mlU [emoji23]Zobacz załącznik 853226

Kati jaki cudny brzuszek [emoji846][emoji846][emoji846][emoji173]️[emoji173]️ po prostu piekny

@Misza95 krecha mimo, ze jasna jest wyraźna jak na moje oko, a temp wyraźnie wyższa [emoji846] kciuki zaciśnięte za betę w takim razie [emoji846]
 
@KatiNails piękny brzuszek :)
@Misza95 kreska widoczna więc beta będzie dodatnia :) trzymam kciuki
A jeśli chodzi o lekarzy, to ja w szczęśliwym cyklu odwiedziłam super nowego gina, z super opiniami. Stwierdził on na wizycie, że owulacji nie będzie, że znów mam brać clo bo jajniki nieowulacyjne. Chciało mi się śmiać z niego bo nie znalazł prawego jajnika.. mój stary gin wie dobrze, że u mnie to trzeba się naszukać, żeby znalezc a ten to olał i powiedział, że nic z tego. Powinnam teraz iść do tego nowego z wynikiem bety i tą kartką z wizyty, że jajniki nieowulacyjne, mimo że 4 dni pozniej mialam owu :)
 
No wlasnie obawialam się czy owu w ogole byla w tym cyklu, bo w 11dc pecherzyk 19mm, 14 nie urósł, a 16dc byl zapadniety, ale gin nie mowil ze to owu tylko raczej juz po ptokach. Wiec nie mam pojecia kiedy byla [emoji4]
To może jednak pękł i był zapadnięty bo pękł. Ja miałan owu w 11dc. Zagnieżdżanie zaczęło się 6dpo. Test pozytywny 21dc. A jak miałaś szybko owu i zagnieżdżanie to tp możesz mieć kilka dni wcześniej niż z om wychodzi. ja sobie to tak liczyłam 8 dni. I faktycznie USG prenatalne i potem połówkowe potwierdziło i lekarz sugeruje się tym wcześniejszym terminem. Śmieje się że idealnie sobie to wyliczyłam
 
@KatiNails piękny brzuszek :)
@Misza95 kreska widoczna więc beta będzie dodatnia :) trzymam kciuki
A jeśli chodzi o lekarzy, to ja w szczęśliwym cyklu odwiedziłam super nowego gina, z super opiniami. Stwierdził on na wizycie, że owulacji nie będzie, że znów mam brać clo bo jajniki nieowulacyjne. Chciało mi się śmiać z niego bo nie znalazł prawego jajnika.. mój stary gin wie dobrze, że u mnie to trzeba się naszukać, żeby znalezc a ten to olał i powiedział, że nic z tego. Powinnam teraz iść do tego nowego z wynikiem bety i tą kartką z wizyty, że jajniki nieowulacyjne, mimo że 4 dni pozniej mialam owu :)
Są lekarze i 'lekarze' [emoji23]
 
Dziekuje dziewczyny za wsparcie [emoji8] ogarniam sie do pracy, a po drodze wpadne do labo [emoji4]
 
reklama
Do góry