reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej i ja witam się w 1 dc.. . Dziś temp spadła o kolejne 0,2 stopnia i pojawił się @... Pierwszy cykl mierzenia temp zakończony już wiem jak to u mnie wygląda. Zaczynam 6 cs ten będzie z luteina brana od 16 dnia cyklu przez 10 dni po jednej tabletce.... I ten okropny ból brzucha a do pracy trzeba iść na 14 :-(
No to zaczynamy cykl tego samego dnia:) ilo dniowe masz cykle?? Ja odkąd biorę cyclodynon i acard mam o wiele mniejsze bóle brzucha podczas @, nawet daje rade wytrzymać bez tabletek.
Oby mam nadzieje, ze to TO Będę trzymać kciuki. Ja tez czekam. Dziś test negatywny. @ ma być albo w nd albo w pn. Niestety ból piersi i ból podbrzusza jak przed każdym innym cyklem.
Trzymam kciuki, nie trać jeszcze nadzieji:)
 
@Fleur86 ja prawie zawsze wytrzymuje bez tabletek, ogólnie mało kiedy biorę jakiekolwiek lekarstwa :-) czasem jak już nie daję rady to wezmę pół apapu i już mam spokój na prawie cały dzień :-) a cykle mam na ogół ok 30 dniowe choć lubią platac figle i opóźnić się nawet o 10 dni dlatego teraz mam luteine żeby uregulować. Ogólnie teraz mam jakiś dobry humor i wierzę że wkoncu nam wszystkim się uda. I dziś widziałam lecacego bociana nad domem więc to chyba on tak poprawił mi humor :-)
 
Hej:)
Ja dzis 8dc. Jakos ze spokojem podchodze do tego cyklu i wyluzowalam. Odpuscilam i nie kupilam testow owu bo stwierdzilam co ma byc to bedzie. Kiedys w koncu sie uda! 8maja ide do swojego ginka to zobaczy moje wyniki i mnie zbada bo ostatnio boli mnie miejsce gdzie mialam operacje. Licze ze wszystko w porzadku.
Czy jakas na dniach testuje?
 
reklama
Hej dziewczynki . A mnie od wczoraj boli brzuch jak na @ no o 50% mniej .... tak naprawdę.... Wczoraj powinna juz byc @ a tu ani widu ani słychu.... a zawsze regularna .... wszystko fajnie ale ten ból przez ktory trace nadziej :( a Wy jak tam ktoras testuje na dniach ?? Jakies objawy ?? Przypuszczenia ?? :)
 
Do góry