reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja żyje małą nadzieja ze może jednak się udało.. Okres powinnam dostać dopiero za tydzień w sobotę, zawsze po owulacji bolały mnie piersi, a w tym cyklu wyjątkowo nic.. :) Może to jakiś znak? W poprzedniej ciąży tez nie bolały.
Nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia.
Staram się nie nakręcać, ale ciężko mi to wychodzi
 
reklama
Ja żyje małą nadzieja ze może jednak się udało.. Okres powinnam dostać dopiero za tydzień w sobotę, zawsze po owulacji bolały mnie piersi, a w tym cyklu wyjątkowo nic.. :) Może to jakiś znak? W poprzedniej ciąży tez nie bolały.
Nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia.
Staram się nie nakręcać, ale ciężko mi to wychodzi
Oby mam nadzieje, ze to TO Będę trzymać kciuki. Ja tez czekam. Dziś test negatywny. @ ma być albo w nd albo w pn. Niestety ból piersi i ból podbrzusza jak przed każdym innym cyklem.
 
Cześć dziewczyny, witam się w 10 dc. Do owu u mnie jeszcze sporo, więc póki co staram się relaksować i za dużo o tym nie myśleć.
Mocno trzymam kciuki za testujące, a te z Was, które zobaczyły biel - nie smutajcie! Następny cykl będzie nasz, a przynajmniej w majówkę możemy pięknie pracować nad odpowiednimi warunkami lokalowymi w naszych macicach jedząc migdały i pijąc pyszne czerwone winko ;)
wiem, że pewnie niejednej z Was nie jest do śmiechu, ale trzeba sobie ułatwiać życie i w każdej, nawet bardzo złej sytuacji, szukać pozytywów. To dla dobra nas samych i naszych przyszłych pociech :)

Łapcie cieplutkie toruńskie promyki słonka :biggrin2:
 
Ja żyje małą nadzieja ze może jednak się udało.. Okres powinnam dostać dopiero za tydzień w sobotę, zawsze po owulacji bolały mnie piersi, a w tym cyklu wyjątkowo nic.. :) Może to jakiś znak? W poprzedniej ciąży tez nie bolały.
Nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia.
Staram się nie nakręcać, ale ciężko mi to wychodzi
Trzymam kciuki! :)


Ja teoretycznie od soboty wchodzę w dni płodne. Liczę, że się uda tym razem....
 
Jej, jak nas dużo [emoji846][emoji846][emoji846] trochę musiałam nadrabiać od wczoraj [emoji846]
U mnie dziś 26dc. W niedziele zatestuje, tylko, ze wg gina w tym miesiącu lepiej zeby plusa nie było a dziwnie się czuje i zaczynam łapać stres, ze plus będzie ze stosunku 3 dni przed owu. Byłabym mega zdziwiona..
Życie lubi płatać nam figle, nie masz na to wpływu. Moim zdaniem jak zajdziesz to znaczy, że tak miało być i ze wcale nie jest tak źle w Twoim organiźmie:)

Coś tak czuję że ten cykl będzie Twój [emoji14] a mój następny [emoji23]
Oby Twoje słowa były prorocze:tak: mam nadzieję, że masz te moc;):D


Ja żyje małą nadzieja ze może jednak się udało.. Okres powinnam dostać dopiero za tydzień w sobotę, zawsze po owulacji bolały mnie piersi, a w tym cyklu wyjątkowo nic.. :) Może to jakiś znak? W poprzedniej ciąży tez nie bolały.
Nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia.
Staram się nie nakręcać, ale ciężko mi to wychodzi
Trzymam kciuki! Najgorsze to czekanie, ale z dziewczynami na forum jakoś zleci;):)
 
Ja teoretycznie od soboty wchodzę w dni płodne. Liczę, że się uda tym razem....[/QUOTE]

U mnie też od soboty dni płodne...
Działamy
Trzymam kciuki żeby się nam udało..
 
reklama
Do góry