reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny!!! U mnie duzo sie dzialo slub, pogrzeb... nie dam rady was nadrobic. 24.04 hcg 5660 . Bylam dzis u lekarza dostałam termin na 26.12 i widzialam pulsujace serduszko [emoji7][emoji7][emoji7]
20180430_143049.jpg
 

Załączniki

  • 20180430_143049.jpg
    20180430_143049.jpg
    85,6 KB · Wyświetleń: 689
reklama
Dziewczyny wiem że swiruje ale spojrzałam na test z rana i widać teraz druga bardzo słaba kreskę, tak wiem że nie odczytuje się wyników po czasie, ale gdzieś ciutka nadziei wróciła..
 
Dziewczyny wiem że swiruje ale spojrzałam na test z rana i widać teraz druga bardzo słaba kreskę, tak wiem że nie odczytuje się wyników po czasie, ale gdzieś ciutka nadziei wróciła..
Moj tez tak wygladal. Idz na bete albo powtorz za kilka dni jakis bardziej czulszy test.
 
Dziewczyny wiem że swiruje ale spojrzałam na test z rana i widać teraz druga bardzo słaba kreskę, tak wiem że nie odczytuje się wyników po czasie, ale gdzieś ciutka nadziei wróciła..
Pokaz zdjecie. Mi na 90% testow zawsze po czasie pokazywala sie kreska, ale ona byla inna- tak jakby biała
 
Pokaz zdjecie. Mi na 90% testow zawsze po czasie pokazywala sie kreska, ale ona byla inna- tak jakby biała
Przestaje swirowac co ma być to będzie, jutro albo po jutrze najwyżej powtórzę jak przyjdzie @
IMG_20180430_145251.jpg


Pejti czulszych testów już nie ma :D

A tak w ogóle to nawet bym nie zobaczyła tego bo test już dawno byl w śmietniku, ale synek zrobił mamie niespodziankę i wywalił cały na podłogę [emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_20180430_145251.jpg
    IMG_20180430_145251.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 661
Ostatnia edycja:
Przestaje swirowac co ma być to będzie, jutro albo po jutrze najwyżej powtórzę jak przyjdzie @
Zobacz załącznik 852096

Pejti czulszych testów już nie ma :D

A tak w ogóle to nawet bym nie zobaczyła tego bo test już dawno byl w śmietniku, ale synek zrobił mamie niespodziankę i wywalił cały na podłogę [emoji23]
No w sumie na zdjeciu wyglada, ze kreska jest rozowa. Trzymam kciuki :*
 
Mam już wynik : 0, 19... Czyli tak jak się spodziewałam, aczkolwiek szkoda mi tego cyklu. No cóż, zobaczymy co przyniesie następny....
Niestety dziewczyny przyszła @ brzuch mnie boli i plecy jak zwykle :(
Przykro mi:( tak wierzyłam, że Tobie się uda:( może następny cykl będzie nasz :) ja też już czekam kiedy @ przyjdzie ... Im szybciej tym lepiej...
@Sliim przykro mi :-(
U mnie @ nadal brak. Już po wizycie u gina dostałam luteine na uregulowanie cyklu tylko dziwi mnie to że bez żadnych badań progesteronu a ni niczego.... I prolaktyna 27,85 nie jest taka zła co mnie dziwi trochę..... A na wykres temp nawet nie spojrzał....
Tak prolaktyna przy staraniach to chyba nie jest za dobra, mój ginekolog przy takiej już daje tabletki chyba... @ForgetMeeNot miała podobny wynik chyba i dostała bromergon z tego co kojarzę.

Hej dziewczyny!!! U mnie duzo sie dzialo slub, pogrzeb... nie dam rady was nadrobic. 24.04 hcg 5660 . Bylam dzis u lekarza dostałam termin na 26.12 i widzialam pulsujace serduszko [emoji7][emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 852085
Super!!! Będzie świąteczny prezencik! :)
 
Dziewczynki żegnam się z wami.
Po pierwsze nie mam kompletnie wny zaglądać na forum. Więc nawet nie wiem co się u was dzieje a po drugie zapadła ostateczna decyzja.
Nasze starania na 100% ruszajają z początkiem 2019 roku :)

Wam kochane życzę szybkich I bezproblemowych ciąż. Pięknych I zdrowych dzieciaczków.
Powodzenia !! :)
 
reklama
Mam już wynik : 0, 19... Czyli tak jak się spodziewałam, aczkolwiek szkoda mi tego cyklu. No cóż, zobaczymy co przyniesie następny....

Przykro mi:( tak wierzyłam, że Tobie się uda:( może następny cykl będzie nasz :) ja też już czekam kiedy @ przyjdzie ... Im szybciej tym lepiej...

Tak prolaktyna przy staraniach to chyba nie jest za dobra, mój ginekolog przy takiej już daje tabletki chyba... @ForgetMeeNot miała podobny wynik chyba i dostała bromergon z tego co kojarzę.


Super!!! Będzie świąteczny prezencik! :)
Przykro mi bardzo. Tak trzymałam kciuki. Na kiedy masz termin @? Może jeszcze zbyt wcześnie.
 
Do góry