reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Pejti, wiktorka88 wielkie gratulacje :)!

@Pejti zdecydowanie ciążowa beta :). Po prostu jesteś świeżo po zagnieżdżeniu. Spokojnie. A lekarze zawsze są na początku sceptyczni. Szkiełko i oko ;).

@penelope mam nadzieję, że krecha będzie ciemniała! Trzymam kciuki.

@Migdalove a mocno krwawisz? Wiesz, moja przyjaciółka uparcie twierdzi, że miała prawie normalny okres w ciąży (ten pierwszy).

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie wczoraj prawie wcale, dzisiaj już tak mocniej ale skrzepów brak. [emoji23] Dobra nie będę sobie wkręcać ciąży na siłę. [emoji23]
 
reklama
Mam tak samo, albo i dłużej bo ostatni trwał 56.
Dziewczyny ja przed pierwszą ciążą miałam cykle mega nierówne i bardzo długie, do tego mąż wyjazdowy i ciężko było wogóle przewidzieć kiedy owulacja i tak zwykle przyjeżdżał i dostawałm okres, czyli wogole niepłodne dni, kiedyś wkońcu stwierdziłam, że już nic nie będę liczyła bo się niedolicze i dałam sobie spokój, i wyszła córa, obecnie 4 lata :) a staraliśmy się chyba ze dwa lata, lekarz mówił, że bez monitoringu owulacji się nie obędzie, a jednak :) po ciąży z kolei mam wszystko tak równo jak w zegarku, co 4 tygodnie, ten sam dzień i nawet ta sama pora :-) :)
 
Jakby patrzec na norme to dupa. Pisalam lekarce, napisala mi : Zobacz załącznik 846113 " To jeszcze wcześnie usg Ok 6 tygodnia ciąży można sobie oznaczać b hcg za tydzień. Na razie spokojnie."
Nie wiem co myśleć
Jak to lekarz, ja z moją ostatnią ciążą byłam w 6 tygodniu na usg, i tak troche wymuszenie bo lekarz jak mnie umawiał mówił, że możemy nic nie zobaczyć, było widać tylko pęcherzyk, jeszcze nie było zarodka, więc nawet nie zakładał mi karty ciąży, lekarze poprostu są ostrożni, myślę, że Twoja lekarka uważa podobnie, nic się nie przejmuj, nie ma co się stresować, szczególnie teraz :)
 
2277D93D-9DB3-4851-ADD2-5FFF288EBE52.jpg robiony popołudniu :D
 

Załączniki

  • 2277D93D-9DB3-4851-ADD2-5FFF288EBE52.jpg
    2277D93D-9DB3-4851-ADD2-5FFF288EBE52.jpg
    564,9 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry