reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
U mnie też bóle jak na @ ... jutro jadę na betę. Nie wiem tylko co robić z tym eutyroxem czy brać czy przerwać? Jutro to będzie dopiero 3 dzień jak biorę. Niestety nie mogłam dodzwonić się do mojego gina
 
Hej dziewczyny, padam po pracy. Ja dzisiaj 6dc, jak wróciłam to zrobiłam test owulacyjny i ku mojemu zdziwieniu pojawiła się całkiem wyraźna kreska, porównałam z tamtym cyklem i w tamtym podobna była w 13dc! Także ten letrozol chyba faktycznie podkręca mi owulacje! Jak tak dalej będzie to myślę że owulacja będzie 10-11 dc.
Ale mam też źłe wiesci mój mąż ma podwyższona prolaktynę... Norma jest do 17,7 a on ma 27,44... Coś czytałam o tym, wiem, że podwyższona kiepsko wróży płodności, ale nigdzie nie mogę doczytać ile podwyższona wpływa na tą płodność. Czy jego wynik nie jest taki tragiczny? Czy jednak jest kiepsko? Wie coś któraś z was dziewczyny na ten temat??
 
3 testy pozytywne jutro jade zrobic bete, musze tez do dentysty bo czeka mnie chyba kanalowe, oraz do lekarza rodzinego kaszel, katar i doszly zaropale oczy. Moj organizm traktuje ciaze chyba jak "intruza" ze tak sie wyraze. W pierwszej okropny wstret do jedzenia az wylam jak mialam cos polknac, potem zapalenie oskrzeli. Jak tu sie cieszyc jak ciagle cos tylko sie stresuje aby wszystko bylo ok, aby moja fasolka o ile faktycznir tam jest trzymala sie dzielnie z tymi wszystkimi dodatkowymi schorzeniami. Jeszcze ten miesniak zakichany. Dzis chce mi sie wyc jeszcze w pracy dalam sobie wycisk ale jutro wzielam uz dosc...
 
Dziewczyny ja przed pierwszą ciążą miałam cykle mega nierówne i bardzo długie, do tego mąż wyjazdowy i ciężko było wogóle przewidzieć kiedy owulacja i tak zwykle przyjeżdżał i dostawałm okres, czyli wogole niepłodne dni, kiedyś wkońcu stwierdziłam, że już nic nie będę liczyła bo się niedolicze i dałam sobie spokój, i wyszła córa, obecnie 4 lata :) a staraliśmy się chyba ze dwa lata, lekarz mówił, że bez monitoringu owulacji się nie obędzie, a jednak :) po ciąży z kolei mam wszystko tak równo jak w zegarku, co 4 tygodnie, ten sam dzień i nawet ta sama pora :-) :)
Ja przed ciążą to nie zwracałam uwagi kiedy i co ile mam okres, ale raczej były też długaśne, nawet mi to było wtedy na rękę, bo się nie staraliśmy. Zabezpieczać też się nie zabezpieczaliśmy. Była wpadka, a teraz mam tak samo. Czyli raczej długie.
 
reklama
U mnie też bóle jak na @ ... jutro jadę na betę. Nie wiem tylko co robić z tym eutyroxem czy brać czy przerwać? Jutro to będzie dopiero 3 dzień jak biorę. Niestety nie mogłam dodzwonić się do mojego gina
Eutyrox bierzesz? Czyli problemy z tarczycą. Nie przerywaj, bo w ciąży to lekarze nawet zwiększają dawkę.
 
Do góry