reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzoewczyny nie pisalam od wt bo bylam w glebokim szoku. Od sb spozniala sie @, w zeszly pon czyli 10dpo test bialy i mialam bole menstruacyjne wiec bylam pewna ze czekam na@.W pon wieczorem zaczely delikatnie bolec piersi..no i polazlam we wt na bete a ze wynik po 16 to zrobilam sikanca. Od razu krecha zaczela grubiec.beta 1154 w 32dc. Poszlam do gin i juz zobaczyl kropke! W nastepny wt monitorujemy czy rosnie. Dostalam zastrzyki clexane i luteine 3 razy dziennie. Zaraz powtarzam bete. 3Majcie kciuki pieknie was prosze:* @Dagaa11 @EklerkaDaria kciuki dla was:*
Gratulacje [emoji7]
 
reklama
Zrobiłam test 10mll/ml i negatywny. Czyli @ przyjdzie.

2018-08-31-003-005.jpg
Przykro mi [emoji852]

rr7luqh.png
 
Zrobiłam test 10mll/ml i negatywny. Czyli @ przyjdzie.

2018-08-31-003-005.jpg
Przykro mi, u mnie to samo :(
Dzoewczyny nie pisalam od wt bo bylam w glebokim szoku. Od sb spozniala sie @, w zeszly pon czyli 10dpo test bialy i mialam bole menstruacyjne wiec bylam pewna ze czekam na@.W pon wieczorem zaczely delikatnie bolec piersi..no i polazlam we wt na bete a ze wynik po 16 to zrobilam sikanca. Od razu krecha zaczela grubiec.beta 1154 w 32dc. Poszlam do gin i juz zobaczyl kropke! W nastepny wt monitorujemy czy rosnie. Dostalam zastrzyki clexane i luteine 3 razy dziennie. Zaraz powtarzam bete. 3Majcie kciuki pieknie was prosze:* @Dagaa11 @EklerkaDaria kciuki dla was:*
Gratuluję na pewnie pięknie przyrasta!!

Napisane na ANE-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam juz wyniki badan FSH i LH. Niby mieszcza sie w normie ale wiem ze jest jakies powiazanie ich. Czy ktoras z Was sie na interpretacji tego zna?
@monia_l witaj i 3 mam kciuki za Twoje starania. Bardzo mi przykro z powodu straty:(
Kasia napisz mi na priv jakie masz te wyniki, ja tez mialam zly stosunek lh:fsh, ale z drugiej strony miescilo sie w normie i nasz doktorek powiedzial, se mam sie tym nie martwic. Wiec spokojnie :*
Zrobiłam test 10mll/ml i negatywny. Czyli @ przyjdzie.

2018-08-31-003-005.jpg
Przykro mi kochana :( ale Ty silna jestes, jak nie teraz to za miesiac :*
Dzoewczyny nie pisalam od wt bo bylam w glebokim szoku. Od sb spozniala sie @, w zeszly pon czyli 10dpo test bialy i mialam bole menstruacyjne wiec bylam pewna ze czekam na@.W pon wieczorem zaczely delikatnie bolec piersi..no i polazlam we wt na bete a ze wynik po 16 to zrobilam sikanca. Od razu krecha zaczela grubiec.beta 1154 w 32dc. Poszlam do gin i juz zobaczyl kropke! W nastepny wt monitorujemy czy rosnie. Dostalam zastrzyki clexane i luteine 3 razy dziennie. Zaraz powtarzam bete. 3Majcie kciuki pieknie was prosze:* @Dagaa11 @EklerkaDaria kciuki dla was:*
Gratulacje! Matko taka wysoka beta tak szybko? Musialas miec szybciutko owu i zagniezdzenie? Ja z moim 189 w 14 dpo moge sie schowac, teraz jeszcze bardziej sie stresuje :(
Juz czekam na swoja kolej w labo, nie puszczajcie kciukow! :)

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzoewczyny nie pisalam od wt bo bylam w glebokim szoku. Od sb spozniala sie @, w zeszly pon czyli 10dpo test bialy i mialam bole menstruacyjne wiec bylam pewna ze czekam na@.W pon wieczorem zaczely delikatnie bolec piersi..no i polazlam we wt na bete a ze wynik po 16 to zrobilam sikanca. Od razu krecha zaczela grubiec.beta 1154 w 32dc. Poszlam do gin i juz zobaczyl kropke! W nastepny wt monitorujemy czy rosnie. Dostalam zastrzyki clexane i luteine 3 razy dziennie. Zaraz powtarzam bete. 3Majcie kciuki pieknie was prosze:* @Dagaa11 @EklerkaDaria kciuki dla was:*
Gratuluję! [emoji813]

2018-08-31-003-005.jpg
 
reklama
Do góry