reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Nie dziwie się. Ogólnie to mnie ostatnio złapało tak ostro, ale nie powiązuje tego z duphastonem bo zazwyczaj dzięki niemu miałam praktycznie bezbolesne cykle.


2018-08-31-003-005.jpg
Pamiętam takie bóle z pierwszej ciąży ale nie chce się na siłę doszukiwać szczególnie, że test negatyw..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pamiętam takie bóle z pierwszej ciąży ale nie chce się na siłę doszukiwać szczególnie, że test negatyw..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie ja pomyślałam, że mój ból to może implantacja... Ale zaraz ogarnęłam się, żeby sobie nie wkręcać.

2018-08-31-003-005.jpg
 
Dziewczyny ratunku. Gin przepisał mi duphaston od 15 dc przez 10 dni. To mój pierwszy cykl z nim. Dzisiaj 2 dzień po odstawieniu i 3 raz złapał mnie potworny skurcz a cycki jakby miały wybuchnąć. Któraś tak miała? To normalne? Boję się wyjść z domu bo brzuch jak zaboli to robi mi się słabo..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Co do duphastonu, to chyba jestem weteranką ;) W sumie to z 7 lat go jadłam, ale aż takich skurczy to nigdy tez nie miałam, wiadomo jak przed okresem, raz bardziej raz mniej. Ale może i ja jestem jakoś obojętna na te wszystkie leki. Ani clo, ani Lametta, ani duphaston nie dały mi nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Powtórz jutro jeszcze raz test. Może poprostu twój organizm tak zareagował, myśle, ze w następnym cyklu będzie mniej bolesnych objawów. Organizm musi się przestawić.
Kiedy powinnaś dostać@?
 
Ale fajnie sie czyta Wasze "ciążowe" posty :)
U mnie dalej testy ciazowe negatywne, co ciekawe test owu pozytywny :| i śluz jest, liczę na pozna owu, chociaż brzuch juz pobolewa okresowo :(
Co do objawów to widzę jak mi się zmieniło podejscie: na poczatku starań "wsłuchiwałam" sie w organizm, pewna ze dostane "znak" ze jestem w ciąży, teraz nie wierze w żadne znaki bo te wszystkie objawy u mnie to w ogóle nie są z ciąża czy płodnością związane i niepotrzebnie sie nakręcam i przezywam każdą @
To jak testy owu pozytywne to dzialac i dzialac:) I sprobuj zajac czyms glowe bys tak sie nie nakrecala.
 
Co do duphastonu, to chyba jestem weteranką ;) W sumie to z 7 lat go jadłam, ale aż takich skurczy to nigdy tez nie miałam, wiadomo jak przed okresem, raz bardziej raz mniej. Ale może i ja jestem jakoś obojętna na te wszystkie leki. Ani clo, ani Lametta, ani duphaston nie dały mi nieprzyjemnych skutków ubocznych.
Powtórz jutro jeszcze raz test. Może poprostu twój organizm tak zareagował, myśle, ze w następnym cyklu będzie mniej bolesnych objawów. Organizm musi się przestawić.
Kiedy powinnaś dostać@?
@ za 3 dni dlatego poczekam z testem jeszcze.. zobaczę jak jutro ale dzisiaj przestraszyłam się potwornie jak mnie ten ból w sklepie złapał..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, przyszłam zajrzeć komu się udało i zerknelam na waszą tabelkę, w której się znajduję=) fajnie że o mnie pamiętacie=) ja się juz nie staram=) wrócę do tematu za jakiś dłuższy, bliżej nieokreślony czas.. po ostatnich wydarzeniach postawiłam sobie kilka celi, które muszę osiągnąć zanim... no właśnie zanim może się uda.

Gratuluję wszystkim ciężarówką!=)
A tym, które nadal czekają na upragnione kreseczki, życzę w całego serca, aby się udało=)
 
reklama
@ za 3 dni dlatego poczekam z testem jeszcze.. zobaczę jak jutro ale dzisiaj przestraszyłam się potwornie jak mnie ten ból w sklepie złapał..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja strasznie zle reaguje na duphaston. Straszne bole podbrzusza to dla mnie norma przy dupku, takze moze masz podobnie. A moze to oznaka ciazy? :) Zycze Ci tego :*
U mnie też za 3 dni @. :)

2018-08-31-003-005.jpg
Podziwiam, ze jezzcze niezatestowałaś!! :D ja to zawsze od 10dpo biegalam z testem od okna do okna szukając cienia hahaha :D

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry