reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cześć dziewczyny. Niedawno przeszłam poronienie w 9 tyg. ciąży. Przy okazji wyszło mi podwyższone tsh, ok, 5, 60. Mogło to być przyczyną mojej straty. Czy któraś miała podobny wynik i jak długo trwało zbicie do bezpiecznego poziomu. Chcę szybko wrócić do starań ale najpierw muszę się z tym uporać :(

Miałam bardzo podobny wynik. Po 3 miesiącach już było w normie. Najpierw przepisano mi dawkę 50 następnie 75 - i ta była dla mnie najlepsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam bardzo podobny wynik. Po 3 miesiącach już było w normie. Najpierw przepisano mi dawkę 50 następnie 75 - i ta była dla mnie najlepsza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, jutro idę zrobić t3 i t4 a w następny poniedziałek endokrynolog. A starania zaczęłas w trakcie lecenią czy dopiero po zbiciu tsh?
 
2,6 to już chyba jest ok. Jak ja zaszłam przy tak wysokim to nie wiem, byłam u dwóch ginekologów przed ciąża żaden nie kazał zrobić tsh, za to jestem zła najbardziej :growl:
 
Ostatnia edycja:
Ja zaszłam jak miałam coś koło 2, ale nie wiem czy pomogło to, że tsh spadło czy to że po prostu w tym cyklu nie miałam nadzieji
 
@Ilma cały czas idziemy tak sami :-) mnie też piersi nie bolą rano mrowily a teraz czuję co jakiś czas mrowienie i swędzenie skutków, dziwnie uczucie nigdy tak nie miałam. .... podbrzusze boli głównie wieczorem czasem w ciągu dnia coś zacmi. .. i cały czas ta myśl że to jest to :-) i jeszcze jedno zawsze lubiłam chipsy mogłabym je jeść codziennie a teraz leżą otwarte i nie mam na nie ochoty aż mąż się dziwił że jak to nie chce ich jeść :o
 
Normalnie sobie poryczałam:( byłam u gina to mi powiedział że pęcherzyk jest ale za mały że czekamy na rozwój wydarzeń co dalej będzie powiedział mi że to może polecieć samoistnie :(. Nic nie dał kazał czekać :(. Szukam innego lekarza mam załamke :(
 
Normalnie sobie poryczałam:( byłam u gina to mi powiedział że pęcherzyk jest ale za mały że czekamy na rozwój wydarzeń co dalej będzie powiedział mi że to może polecieć samoistnie :(. Nic nie dał kazał czekać :(. Szukam innego lekarza mam załamke :(
Skad jestes?

Napisane na MSP95012 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Normalnie sobie poryczałam:( byłam u gina to mi powiedział że pęcherzyk jest ale za mały że czekamy na rozwój wydarzeń co dalej będzie powiedział mi że to może polecieć samoistnie :(. Nic nie dał kazał czekać :(. Szukam innego lekarza mam załamke :(
Może ciąża późniejsza niż wskazuje termin ostatniej @. Na razie spokojnie i bez stresu.

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Do góry