reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam nowe koleżanki! Dużo z nas ma większe dzieci już. Moje dzieci mają 11, 10 i 5 lat

Ja się grzeje, mleczko z masłem i czosnkiem wypiłam, jeszcze balsam jerozolimski wyciągnę. Na zatoki okład z pestek wiśni z amolem...zobaczymy.
Jutro zamierzam wcześnie wstać, zrobić obiad, wystawić dzieci do szkoly i przedszkola...i wyskoczyć pod koc.
Chorowitkom też to radze.

@Ilma do lekarza zawsze iść możesz ale po czym wnosisz, że coś Ci dolega? Mi często tak się dzieje ale nie co cykl. Nie wiem.od czego to zależy.
 
reklama
Zaczynam pracę od przyszłego czwartku.
A od dzisiaj równo miesiąc do naszego ślubu !! :)

Za 10 dni termin @. Jestem bardzo ciekawa jak drugi cykl bez tabletkowy. Mam ogromną nadzieję, że okres przyjdzie jak trzeba a nie że poprzedni cykl był jednorazowy "terminowy"
 
Witam sie wieczorowo

Jesli dobrze kojarze to jutro kilka z nas testuje. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie niestety beta tylko 7 wg tabelki to ewentualnie początek 3 tyg więc niestety historia się powtarza ze stycznia. Może któraś wie jakie wyniki powinnam porobić? Miałam wysokie TSH w styczniu (4,99) ale od półtora miesiąca biorę authyrox 50 i wg mojej dr miałam nie czekać jak spadnie tylko starać się dalej, teraz moje pytanie do dziewczyn które mają problemy z tarczyca jakie jeszcze badania porobić bo chciałabym już z wynikami pojsc do endokrynologa po jakies konkrety

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ft3 i ft4, one są wyznacznikiem prawdziwych zaburzeń pracy tarczycy, samo tsh daje informację, że tarczyca sobie nie radzi ale nie wskazuje problemu. Bo samo zbijanie tsh jest najpopularniejszym sposobem "leczenia" ale niestety nie załatwia to sprawy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry