reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kurcze, przykro mi. [emoji17] Oby ta antykoncepcja pomogła, u mnie pomogła jak brałam przez 3 miesiące, od tamtego czasu nie miałam ani jednej torbieli. :)

U mnie z tymi torbielami to już przeprawy są od kilku lat no ale mam nadzieję, że się jednak wchłonie. Piję olej lniany, kupiłam też krwawnik i odprawiam czary mary nad własnym ciałem ;) Dodam, że nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy ale cóż, człowiek się wszystkiego chwyta :)
 
reklama
Ciezko cos powiedziec.. wiem tylko ze ja bym nie wytrzymala i albo test (wiem ze Ty juz testow nie bierzesz pod uwage ;-) ) albo bete bym zrobila.. dzis nawet kupilam dwa testy zeby tak awaryjnie miec..
Jeśli chodzi testy to nadal nie wchodzą w grę, tylko beta. :D Zobaczę co będę myśleć jutro. ;) Może jakimś cudem uda mi się wytrwać chociaż do terminu @. :)
 
Do dziewczyn mierzących temperaturę [emoji4]
Kochane jakich używacie apek ? Ja mam ovufriend - bardzo fajny ale trzeba miesięcznie płacić 4 dychy :( i szukam czegoś tańszego/darmowego ;) polecacie coś może ? Sory, że tak z innej beczki [emoji28]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do dziewczyn mierzących temperaturę [emoji4]
Kochane jakich używacie apek ? Ja mam ovufriend - bardzo fajny ale trzeba miesięcznie płacić 4 dychy :( i szukam czegoś tańszego/darmowego ;) polecacie coś może ? Sory, że tak z innej beczki [emoji28]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
WomanLog jest darmowy, wersja Pro jest płatna, ale do zapisywania temperatury i wyznaczania owulacji wystarczy bezpłatna wersja. ;)
Link do: WomanLog Kalendarz – Aplikacje na Androida w Google Play

1520344739-5ac4454c5897f795-aaaaaa.png
 
hej u mnie dziś 24dc i niby 11 dni po owu odebrałam wyniki progesteron 21,71 a beta 2 niby nic nie ma ale cos mi nie daje pokoju może zawczesnie bete zrobiłam. 21.02 pechezyk miał 18 mm a w poniedziałek 26 było widoczne ciałko zolte do tej pory przypuszczałam ze owu była w piątek czyli 23 i to byłoby teraz 11 dni po ale może nie było w piątek tylko w sobote lub niedziele ??? co myślicie dziś mi się kreci w glowie i niedobrze mi

Progesteron dosyć wysoki jak na 11 dzień po owu, ale w sumie nie wiadomo jaki masz zwykle. U mnie w normach na betę do 1 jest brak ciąży, ale każde laboratorium ma swoje normy...
 
reklama
Do góry