reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziękuję :)) A długo sprawdziałas bete? Czy tylko jednorazowy przyrost? Bo nie wiem czy teraz mam znowu isc za 2 dni albo 3 czy juz lepiej odpuścić i czekać na gina? Wizyte mam juz w te srode i nie wiem czy cokolwiek będzie widać. U Ciebie kiedy była pierwsza wizyta? :)
Trzy razy robiłam co dwa dni. I potem po jakis 5-6 dniach :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Dzis 37,3.wzielam ostatnia tabletke Dupka .jutro rano zrobie test ciazowy.jak wyjdzie pozytywny to bede brala dalej.choc czuje ze owulacja byla opozniona i tak temperatura wskazuje.czyli nie 13 dpo a dopiero dzis 9 dpo..juz wiem ze jutro moze test nie wyjsc i nie wiem co robic.przeciez jezeli owulacja byla opozniona i to jest 9 dpo to jutro ma prawo nie wyjsc.brac czy nie brac jeszcze duphaston? Nie wiem co robic.nie chce poronic jezeli jest tam dzidzius.prosze poradzcie cos.
Link do: Wykres Dni Płodnych i Owulacji Użytkowniczki OvuFriend
Ja nigdy nic nie brałam ale lepiej chyba sie wstrzymac z jakimikolwiek lekami jak podejrzewasz cos. U mnie tez bardzo pozno sie rozkrecilo bo na dwa dni przed @ to nawet cienia cienia nie było na teście a w dniu spodziewanej @ to ledwo ledwo cos było. Trzymam kciuki za dwie kreseczki! :)
 
Dziękuję :)) A długo sprawdziałas bete? Czy tylko jednorazowy przyrost? Bo nie wiem czy teraz mam znowu isc za 2 dni albo 3 czy juz lepiej odpuścić i czekać na gina? Wizyte mam juz w te srode i nie wiem czy cokolwiek będzie widać. U Ciebie kiedy była pierwsza wizyta? :)
Tylko tyle że mi test wyszedł pozytywny 6 dni do terminu@ więc robiłam żeby być pewna że to nie ciąża biochemiczna

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Trzy razy robiłam co dwa dni. I potem po jakis 5-6 dniach :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
A pamiętasz moze jeszcze jaki mialas przyrost bety? :)
U mnie w pierwszej ciazy tez jakos tak sie pozno wszystko rozkrecilo. Juz dawno przekreslilam mysli o dziecku a po kilku dniach wychodzilo ze to jednak to :)
 
A pamiętasz moze jeszcze jaki mialas przyrost bety? :)
U mnie w pierwszej ciazy tez jakos tak sie pozno wszystko rozkrecilo. Juz dawno przekreslilam mysli o dziecku a po kilku dniach wychodzilo ze to jednak to :)
9.27
Potem było coś koło 37.
Potem 92 z groszami.
A na samym końcu 8tys

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Hej , u mnie jakoś nerwowy dzień. Starszy syn został w domu się rozchorował , i zaraz my wszyscy będziemy chorzy. [emoji32][emoji32]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nigdy nic nie brałam ale lepiej chyba sie wstrzymac z jakimikolwiek lekami jak podejrzewasz cos. U mnie tez bardzo pozno sie rozkrecilo bo na dwa dni przed @ to nawet cienia cienia nie było na teście a w dniu spodziewanej @ to ledwo ledwo cos było. Trzymam kciuki za dwie kreseczki! :)
Właśnie jeśli podejrzewa, że jest ciąża to lepiej duphastonu nie odstawiać nagle. Bo to jest progesteron. :) Bierze się go nie tylko na wywołanie miesiączki ale też by utrzymać ciążę.
 
Hej , u mnie jakoś nerwowy dzień. Starszy syn został w domu się rozchorował , i zaraz my wszyscy będziemy chorzy. [emoji32][emoji32]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój tak po feriach dwa dni do przedszkola poszedł i znów w domu siedzi... A mnie głowa od trzech dni bolała, nie widziałam od czego, nawet jak się w nocy budziłam to bolało. A dziś zaczyna mi się puszczać z nosa, więc chyba zatoki [emoji24]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Cześć dziewczyny chciałabym dołączyć do waszej grupy :)
Staramy się od grudnia 2017 roku, teraz jest nasz trzeci cykl starań i okres powinnam dostać w środę lub czwartek.
cykle mam 28-30 dniowe.
Dwa tygodnie temu byłam u ginekologa i według badania jest wszystko w porządku.
Cały zeszły rok pracowałam bardzo ciężko i przez to strasznie rozregulowal mi się cykl nawet do 40 dni. Teraz jest w porządku.
Podczas owulacji bolą mnie piersi ok 3-4 dni potem przestają i za 1,5 tygodnia dostaję okresu. I w tym cyklu jest tak samo czuję że znowu się nie udało, mam wrażenie że za chwilę dostanę @ :(
Dodam jeszcze że nie zauważam u siebie śluzu płodnego i od tego cyklu zaczęłam brać olej z wiesiołka oraz uczę się badania szyjki macicy
ale się rozpisałam ale chciałam przedstawić wam całą historię :)
 
reklama
Mój tak po feriach dwa dni do przedszkola poszedł i znów w domu siedzi... A mnie głowa od trzech dni bolała, nie widziałam od czego, nawet jak się w nocy budziłam to bolało. A dziś zaczyna mi się puszczać z nosa, więc chyba zatoki [emoji24]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

To zdrówka życzę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry