reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja też z niecierpliwością oczekuję swojej jutrzejszej wizyty u lekarza. Ze względu na to, że staramy się już długo a także ponieważ badanie AMH wyszło mi bardzo nisko, mamy zdecydować co dalej powinniśmy zrobić żeby w końcu zajść w ciążę. Przypuszczam, że lekarka zaproponuje nam inne metody niż starania naturalne no ale zobaczymy.
A jak długo się staracie? My już jakieś 18 cykli będzie... Dajemy sobie teraz max 3 miesiące, jeśli przez te 3 miesiące się nie uda, to lecimy na badania nasienia. Lekarz tak też doradził, bo mówi, że może nie ma sensu od razu wydawać pieniądze, bo wg niego powinnam szybko już zajść w ciąże. :)
 
reklama
A jak długo się staracie? My już jakieś 18 cykli będzie... Dajemy sobie teraz max 3 miesiące, jeśli przez te 3 miesiące się nie uda, to lecimy na badania nasienia. Lekarz tak też doradził, bo mówi, że może nie ma sensu od razu wydawać pieniądze, bo wg niego powinnam szybko już zajść w ciąże. :)

Jakieś 3 lata. Udało mi się zajść w ciążę w 12 cyklu ale w 8 tygodniu ciąża obumarła. Od tamtej pory nic. Ze względu na tą niską rezerwę jajnikową nie ma już chyba na co czekać. Miałam kilka lat temu usuwaną torbiel z jajnika, jajnik niby został ale jest mniejszy i przypuszczam, że ta operacja mogła mieć wpływ na znaczne zmniejszenie rezerwy jajnikowej.
 
Jakieś 3 lata. Udało mi się zajść w ciążę w 12 cyklu ale w 8 tygodniu ciąża obumarła. Od tamtej pory nic. Ze względu na tą niską rezerwę jajnikową nie ma już chyba na co czekać. Miałam kilka lat temu usuwaną torbiel z jajnika, jajnik niby został ale jest mniejszy i przypuszczam, że ta operacja mogła mieć wpływ na znaczne zmniejszenie rezerwy jajnikowej.
Ja ogólnie to już 4 lata się staram, ale 3 lata temu ciąża pozamaciczna. Liczę już cykle starań tylko i wyłącznie i obecnym partnerem. ;) Poprzedni to jedno wielkie nieporozumienie.
 
Cześć dziewczyny, wracam do Was. Niestety moja ciąża zakończyła się poronieniem (wywołanym farmakologicznie) w 9tc. Nie rozwijała się :(.
Jak tylko dojdę do siebie fizycznie ruszymy ze staraniami. W praktyce pewnie koło maja :).
Tak więc @Migdalove będę wdzięczna za zmianę w tabelce, bo widnieję w niej jako ciężarówka :).
Nie nadrobię Was, choć zaglądałam cały czas, więc mniej więcej się orientuję co i jak :).

Wielkie gratulacje dla zaciążonych!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Postanowiłam do Was dołączyć. Z mężem staramy się już 1, 5 roku. W lipcu okazało się że jestem w ciąży, niestety cieszyłam się tylko jeden dzień
Teraz pierwszy cykl z lamettą w której nie ukrywam pokladam duża nadzieję. Dodam że Mąż już się przebadał, lekarz powiedział że nie jest źle ale musi brać witaminki profertil 2x1, ja też już jestem po różnych badaniach. Wszystko dobrze oprócz tsh, więc biorę euthyrox.
 
Cześć dziewczyny, wracam do Was. Niestety moja ciąża zakończyła się poronieniem (wywołanym farmakologicznie) w 9tc. Nie rozwijała się :(.
Jak tylko dojdę do siebie fizycznie ruszymy ze staraniami. W praktyce pewnie koło maja :).
Tak więc @Migdalove będę wdzięczna za zmianę w tabelce, bo widnieję w niej jako ciężarówka :).
Nie nadrobię Was, choć zaglądałam cały czas, więc mniej więcej się orientuję co i jak :).

Wielkie gratulacje dla zaciążonych!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj! Bardzo mi przykro z powodu straty, współczuję. :( Oczywiście już za chwilę zmienię dane w tabelce. :)
 
Hej. Postanowiłam do Was dołączyć. Z mężem staramy się już 1, 5 roku. W lipcu okazało się że jestem w ciąży, niestety cieszyłam się tylko jeden dzień
Teraz pierwszy cykl z lamettą w której nie ukrywam pokladam duża nadzieję. Dodam że Mąż już się przebadał, lekarz powiedział że nie jest źle ale musi brać witaminki profertil 2x1, ja też już jestem po różnych badaniach. Wszystko dobrze oprócz tsh, więc biorę euthyrox.
Witaj serdecznie! :) Bardzo mi przykro z powodu straty i również współczuję. Oby teraz już było wszystko w porządku. Na pierwszej stronie mamy tabelkę, zapoznaj się z nią i podaj dane jeśli chcesz oczywiście zostać do niej dopisana. :)
U mnie też problem z tarczycą i jestem zaprzyjaźniona z euthyroxem.
 
Witaj serdecznie! :) Bardzo mi przykro z powodu straty i również współczuję. Oby teraz już było wszystko w porządku. Na pierwszej stronie mamy tabelkę, zapoznaj się z nią i podaj dane jeśli chcesz oczywiście zostać do niej dopisana. :)
U mnie też problem z tarczycą i jestem zaprzyjaźniona z euthyroxem.
Gosia, 31 lat, Warszawa
Nast. @ 21.02
Cykl starań 18
Dzieci brak
 
reklama
Ja również poproszę o dopisanie do tabelki Marta, 28 lat, Toruń Nast. @ to dla mnie po porodzie zagdka:D, cykl staran 1, dzieci 1 synuś:)
 
Do góry