reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej! Jestem już po wizycie. Lekarz mówi, że wszystko super wygląda, oznajmiłam, że chcemy się starać więc zamiast Provery będę brać duphaston. Do tego zalecenia oboje mamy brać kwas foliowy a ja dodatkowo Wit. D i probiotyki bo i tak mam zaparcia. Oznajmiłam lekarzowi, że brałam femibion a on mi mówi, że na ogół nie poleca takich wieloskładnikowych tabletek, lepiej brać tylko to co potrzeba. Wyniki to tylko formalność. Także jestem zadowolona. :)
Super, świetna wiadomość! :)
 
Hej! Jestem już po wizycie. Lekarz mówi, że wszystko super wygląda, oznajmiłam, że chcemy się starać więc zamiast Provery będę brać duphaston. Do tego zalecenia oboje mamy brać kwas foliowy a ja dodatkowo Wit. D i probiotyki bo i tak mam zaparcia. Oznajmiłam lekarzowi, że brałam femibion a on mi mówi, że na ogół nie poleca takich wieloskładnikowych tabletek, lepiej brać tylko to co potrzeba. Wyniki to tylko formalność. Także jestem zadowolona. :)

Działać działać działać i czekamy na dwie krechy [emoji4][emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamakubusia , gratulacje [emoji173]️ rośnijcie zdrowo [emoji5][emoji5][emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jaki bierzecie kwas foliowy? Ja póki co taki tani:
upload_2018-2-16_11-30-1.png


Chciałabym zmienić na coś lepszego... Zastanawiam się nad Folikiem. Ogólnie chodzi o sam kwas foliowy bez dodatków.
 

Załączniki

  • upload_2018-2-16_11-30-1.png
    upload_2018-2-16_11-30-1.png
    37,2 KB · Wyświetleń: 422
Ja właśnie ten co ty.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To taki najzwyklejszy i wydaje mi się, że raczej wystarczy. Ma taki sam skład co Folik, Folik ma tylko dodatkowe jakieś składniki, ale one raczej za wiele nie wnoszą. No i jest droższy. Chyba zostanę przy tym. ;) Jeszcze teraz poszukiwania dobrego probiotyku i wit. D w przystępnej cenie. :D
 
reklama
Ja biorę Folik. Przy wyborze najbardziej kierowałam się tym, by był zarejestrowany jako lek a nie suplement diety. Dodatkowo też biorę witaminę D od kilku miesięcy ;)
 
Do góry