reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Super gratulacje ! Beta na pewno będzie piękna :*

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
mam...533.
nie mogę uwierzyć...
 
reklama
Jeżeli chodzi o owulacji to zawsze czuje jajnik i to za każdym razem lewy i właśnie mam mokro :) dużo ciągnącego śluzu i duuuża chęć na seks :p

Walentynek nie obchodzimy bo uważam to za bzdurne święto ( oczywiście bez urazy dla wszystkich którzy je obchodzą). Z narzeczonym okazujemy sobie miłość na codzień poprzez szacunek i zrozumienie a nie kwiatek raz do roku w walentynki... Mam pełno znajomych, którzy w walentynki robią wszystko na pokaz : kwiatki, czekoladki, kolacje romantyczne przy świecach i inne cuda wianki oczywiście wszystko skrupulatnie udokumentowane na fejsiku a potem przychodzi 15.02 i drą koty i mało co się nie pozabijają także tego...
 
Jeżeli chodzi o owulacji to zawsze czuje jajnik i to za każdym razem lewy i właśnie mam mokro :) dużo ciągnącego śluzu i duuuża chęć na seks [emoji14]

Walentynek nie obchodzimy bo uważam to za bzdurne święto ( oczywiście bez urazy dla wszystkich którzy je obchodzą). Z narzeczonym okazujemy sobie miłość na codzień poprzez szacunek i zrozumienie a nie kwiatek raz do roku w walentynki... Mam pełno znajomych, którzy w walentynki robią wszystko na pokaz : kwiatki, czekoladki, kolacje romantyczne przy świecach i inne cuda wianki oczywiście wszystko skrupulatnie udokumentowane na fejsiku a potem przychodzi 15.02 i drą koty i mało co się nie pozabijają także tego...
Oh znam takie małżeństwo.
Na FB nie tylko przy walentynkach randki wszystko na FB, a takim cudownym małżeństwem nie są. On ma swoje za pazurami, fakt faktem że fizycznie koniec końców nie zdradził jej no ale, a ona od tego momentu do znajomych i klientek swoich tak na męża nadaje. Tak go gnoi. Jak ostatnio przy mnie do Niego dzwoniła to ja byłam w takim szoku że hej. . W życiu z moich ust do męża takie słowa nie wyszły, baaa nawet przez głowę by mi nie przeszły

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ejjj dziewczyny, 2 dni spóźnienia @ a na za tydzień zabukowany urlop, lot itd... jest adrenalina :D

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie [emoji8] 2 dc więc zaczynam clo. Czytałam o nim duzo i praktycznie wszędzie piszą ze pierwsza tabletke bierze się 5 ew. 3 dc. Czy ktos tez mial zalecenia tak jak ja? [emoji4] no i pytanie ktore najbardziej mnie nurtuje, kiedy powinna pojawic się owulka?
Miłego dnia wszystkim życzę [emoji173]
Ja biore od 2 do 5dc. Owulke mam przeważnie w 15dc, chociaż ostatnio była w 17. Kiedy masz monitoring?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry