reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
W 10dpo i miałam 27,77 a powtarzałam w 13dpo i już było 163,50. Właśnie wychodzę do pracy i po drodze skocze na ostatnia betę dla świetego spokoju [emoji846]
Kurde to jadę dziś ! BO mnie moja niepewna psychika już męczy, chce wiedzieć czy tak czy nie. Wolę wiedzieć,że nic nie wyszło niż żyć nadzieją, to nie dla mnie :)a mam dziwne uczucie ale jeśli się okaże,że nie ma dzidzi to znaczy,ze moj organizm nieźle fiksuje :laugh2:
 
reklama
Coś ogarniemy. :) w czwartek będę dzwonić i umawiać na badanie. Kiedyś w końcu trzeba je zrobić. :)
My dzisiaj umawiamy.... czekaliśmy do owulacji żeby wiedzieć kiedy możemy się umówić. Mam nadzieję, że będzie termin na koniec przyszłego tygodnia.

Dziewczyny.... Irenka i Mami_ami postarajcie się myśleć pozytywnie, jeszcze jest duuuuza szansa. Serio. Większości dziewczyn pozytywny test wychodzi w terminie a czasem nawet po terminie @, zależy kiedy była implantacją, a może być przecież później, prawda??? [emoji846][emoji846] prawda. Także nosy do góry i czekamy na II kreski razy 2 [emoji846] A ......,powiem Wam coś, pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale gdzieś przeczytałam jakiś artykuł o afirmacji, a ze sama jestem po psychologii, mimo, ze e zawodzie nie pracuje to trochę w głowie mi zostało i powiem Wam, ze jednak nasze nastawienie, podejście, generalnie psychika wiele znaczy...., No wiec,(tak, wiem, wiem, ze się nie zaczyna zdania od no wiecc, ale..) w tym cyklu od samego początku, nawet jak byłam zła, wkurzona czy tez zdołowana to tak raz-dwa razy dziennie powtarzałam sobie, ze jestem happy, jestem zdrowa i płodna jak królik i ze ja już jestem w tej ciąży i koniec kropka....generalnie taki przekaz to miało. Pewnie pomyślicie sobie, ze jestem nawiedzona ale ... co mi tam [emoji846] jakos lepiej mi było mimo, ze paradoksalnie chciałam umawiać się na monitoring kolejnego cyklu.., i weź tu zrozum kobietę [emoji846]
Jesteś druga, która o tym pisze. W sensie o afirmacji, może nie jest to takie głupie. Chyba spróbuję, a nóż widelec pomoże ;)
I nie, nie uważam, że jesteś nawiedzona;) a psychologia to super kierunek studiów :tak: kciuki za przyrost✊✊✊✊
Cześć, ja dzis czekam juz tylko na @[emoji30] temperatura w ostatnie dni dawala mi taka nadzieje a dzis elegancko polecialaaa w dół [emoji30]ehh
A długo mierzysz temperaturę? Każdy organizm jest inny, podobno dopiero po 3 pełnych cyklach mierzenia można wyciągać wnioski. Dużo spadła ta temperatura?? Tak całkiem na łeb na szyję??

Dzisiejszy test czułosc 25. Lece na betę
Piękny tescik:) leć na betę! Jestem pewna że będzie piękna :tak:✊✊✊✊✊

Dzisiaj ma być i dosyć mocno organizm daje mi znać o tym. [emoji23]
A fu, a fu okresie odejdź!!! Afirmacja - jestem w ciąży, jestem w ciąży!! A tak serio to oby nie przyszla✊✊✊✊
 
My dzisiaj umawiamy.... czekaliśmy do owulacji żeby wiedzieć kiedy możemy się umówić. Mam nadzieję, że będzie termin na koniec przyszłego tygodnia.


Jesteś druga, która o tym pisze. W sensie o afirmacji, może nie jest to takie głupie. Chyba spróbuję, a nóż widelec pomoże ;)
I nie, nie uważam, że jesteś nawiedzona;) a psychologia to super kierunek studiów :tak: kciuki za przyrost[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

A długo mierzysz temperaturę? Każdy organizm jest inny, podobno dopiero po 3 pełnych cyklach mierzenia można wyciągać wnioski. Dużo spadła ta temperatura?? Tak całkiem na łeb na szyję??


Piękny tescik:) leć na betę! Jestem pewna że będzie piękna :tak:[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


A fu, a fu okresie odejdź!!! Afirmacja - jestem w ciąży, jestem w ciąży!! A tak serio to oby nie przyszla[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Mierze 5cykl, spadła całkiem calkiem zupelnie tak jak w poprzednich cyklach wiec juz wiem co bedzie [emoji57][emoji849]
 
Kurde to jadę dziś ! BO mnie moja niepewna psychika już męczy, chce wiedzieć czy tak czy nie. Wolę wiedzieć,że nic nie wyszło niż żyć nadzieją, to nie dla mnie :)a mam dziwne uczucie ale jeśli się okaże,że nie ma dzidzi to znaczy,ze moj organizm nieźle fiksuje :laugh2:

Jedz [emoji846][emoji846] trzymam kciuki za pozytywny wynik [emoji846] ja tez poszłam bo wolałam wiedzieć a nie żyć nadzieja

@Fleur86 zaczynam zaciskać kciuki za dobre wyniki badań, aczkolwiek jeszcze bardziej zaciskam za to zeby nie były Wam potrzebne [emoji173]️
 
Mnie brzuch jak na @ zaczął bolec jakieś 5 dpo i pobolewa tak do dzisiaj, chociaż od 2 dni zdecydowanie lżej, za to cycki massssssaaaaskra [emoji853]

P.S. Ciekawe co u Jotki? Wiecie może??
Ja myśle ze normalnie @ dostane, bo brzuch raz pobolewa, raz nie, o tyle dziwnie, ze piersi w ogóle nic... zawsze po owu już je czułam... No Jotka nic się nie odzywa :eek:
 
Miałam dziś (nie wiem jak go odebrać) ale dziwny sen... ze byłam w ciąży, był pozytywny test, poszłam siusiu a tam mnostwo białego sluzu i plamienia z krwi... duze czerwone plamy :szok: chyba zle to wróży...
 
Miałam dziś (nie wiem jak go odebrać) ale dziwny sen... ze byłam w ciąży, był pozytywny test, poszłam siusiu a tam mnostwo białego sluzu i plamienia z krwi... duze czerwone plamy :szok: chyba zle to wróży...
Ciążowe sny???

Ja oczekuje niecierpliwie @ i czas na kolejny cykl starań:p Juz sie przygotowalam i kupilam Link do: 50 TESTY OWULACYJNE + 10 TEST CIĄŻOWY czułe 10mIU

zawsze uzywalam plytkowe strumieniowe itp. Tym razem pobawie się w paskowe. tamte mnie zawodzily to moze te beda mi bardziej sluzyc.
 
reklama
@Fanka Kadry to trzymam kciuki za pozytyw! Masz rację lepiej wiedzieć niż żyć niepewnością. ✊✊✊
@Kaamilaaa no to już masz pojęcie :( oby jednak tym razem było inaczej! Jak dziewczyny zawsze tu piszą, dopóki nie ma @ jest nadzieja!
@ForgetMeeNot dzięki Kochana❤️ aczkolwiek badania i tak zrobimy, ale fakt, fajnie byłoby gdyby się w ogóle nie przydaly;) powiem szczerze, że ciekawa ta owulacja. Jakaś taka inna... rano obudził mnie ból lewego jajnika i to taki porządny. Nawet w poprzednim cyklu z Letrozolem tak nie miałam?? Ale zdaje sobie sprawę, że są dwie opcje, albo pękł pęcherzyk, albo rośnie do jakiś niebotycznych rozmiarów. ..
@IrenaX oby nie przyszedł... ✊✊✊
 
Do góry